Lotr2008

Máte rádi televizní soutěž AZ-kvíz?

My ji máme s ženou moc rádi a vzdy kdyz si na ni vzpomenem tak se na ni rádi podíváme. Já mám teda radši pana Zbořila. Navic je to dobre na hlavu a na trenovani paměti.

Muj spoluzak z gymnazia jednou dokonce v AZ kvízu byl

Nejlepší odpověď
Drap

Nesleduji pravidelně, ale když na ni narazím, rád se podívám.

Další odpovědi
paul1

Jo mám rád, dívám se skoro denně. Aleš dobrý, ale Eva se mi líbí víc, má šarm.

elkon

Ano, televizní soutěže obecně také.

marci1

Ano, pokud mám zrovna čas, tak se ráda podívám a zasoutěžím si se soutěžícími. Aleš Zbořil kdysi uváděl soutěž „Ypsilon“, která byla určena pro středoškoláky. Potom vznikl „AZ kvíz“. 🙂