Avatar uživatele
Petrian

Máte rádi své sousedy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, tom004, Heřman, bolak, Petra09 před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Ano

Bydlíme v nižší bytovce, 12 bytů – z toho znám bohužel jen tři sousedy+jejich rodiny, se zbytkem se nezdravíme, nevím, kdo ke komu patří.. Ale špatné vztahy nikdo s nikým nemáme. Jsem za to ráda. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano

kromě cikánů..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ano

Sousedi jsou v pohodě,nejen u nás ve „tvrzi“,ale i v okolních RD.Naštěstí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ne

Kromě souseda „blázna“ jsou všichni nenormální.Kupodivu ten který má na nenormálnost papíry,ten je nejvíc normální.Máme v baráku pár cikánů…neštěstí.je to na román a obdivuji naši správcovou a uklízečku v jedné osobě.Na to bych neměl žaludek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano

Nevadí mi i když moje sousedka je tvrdý oříšek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano

Jsou hodní kromně jedné ježibaby která vše sleduje jak CIA nebo KGB a ještě ke všemu roznáší po okolí drby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano

Aho. Zejména když jsou na dvouleté dovolené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ne

Težko říct, spíš asi ne protože mi lžou přímo do očí. Tudle sem si zapomněl klíče, tak jsem to zkusil jestli náhodou někdo nebude doma a zaťukal jsem na dveře, a zrovna kolem šla sousedka a říká mi „ani to nezkoušejte“ ,já na to „proč ne?“ a ona prej „no on už tu nebydlí“.
To byla pro mě docela rána, když mi někdo do očí řekne že tu nebydlím. Na druhou stranu sem si ale řek, že když tu vlastně nebydlím, tak teda ani nemusím mejt chodbu a v zimě vodhazovat sníh před barákem.
Takže rád je nemám ale díky bohu za tu jejich nevšímavost, teď ještě musím dávat pozor, aby mě někdy v budoucnu nepřistihli s klíčem v zámku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek