Petrian

Máte rádi své sousedy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ano

Bydlíme v nižší bytovce, 12 bytů – z toho znám bohužel jen tři sousedy+jejich rodiny, se zbytkem se nezdravíme, nevím, kdo ke komu patří.. Ale špatné vztahy nikdo s nikým nemáme. Jsem za to ráda. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Ano

kromě cikánů..

tom004

Ano

Sousedi jsou v pohodě,nejen u nás ve „tvrzi“,ale i v okolních RD.Naštěstí. 🙂

jendahun

Ne

Kromě souseda „blázna“ jsou všichni nenormální.Kupodivu ten který má na nenormálnost papíry,ten je nejvíc normální.Máme v baráku pár cikánů…neštěstí.je to na román a obdivuji naši správcovou a uklízečku v jedné osobě.Na to bych neměl žaludek…

aramah

Ano

Nevadí mi i když moje sousedka je tvrdý oříšek :D

ten který je

Ano

Jsou hodní kromně jedné ježibaby která vše sleduje jak CIA nebo KGB a ještě ke všemu roznáší po okolí drby.

SINGO

Ano

venkovan

Ano

Aho. Zejména když jsou na dvouleté dovolené.

MILAN1961

Ne

bolak

Ne

Težko říct, spíš asi ne protože mi lžou přímo do očí. Tudle sem si zapomněl klíče, tak jsem to zkusil jestli náhodou někdo nebude doma a zaťukal jsem na dveře, a zrovna kolem šla sousedka a říká mi „ani to nezkoušejte“ ,já na to „proč ne?“ a ona prej „no on už tu nebydlí“.
To byla pro mě docela rána, když mi někdo do očí řekne že tu nebydlím. Na druhou stranu sem si ale řek, že když tu vlastně nebydlím, tak teda ani nemusím mejt chodbu a v zimě vodhazovat sníh před barákem.
Takže rád je nemám ale díky bohu za tu jejich nevšímavost, teď ještě musím dávat pozor, aby mě někdy v budoucnu nepřistihli s klíčem v zámku…

Heřman

Ano