Alesh

Máte rádi stavebnici Merkur?

Já jo a tohle mi přijde úplně skvělý: http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/288226-britove-si-splnili-detsky-sen-postavili-most-z-merkuru.html

Nejlepší odpověď
Mapel

Je super. Rozvíjí myšlení a dovednosti.

Další odpovědi
anonym

Je to podle mne nejlepsi stavebnice 100× lepsi nez lego, urcite je ze vsech nej :D

RedC22

Merkur je určitě super. Nikdy jsem si s tim ale nehrál, protože je moc náročný ho skládat (Já chci stavět, ne utahovat matičky!). Proto jsem si hodně hrál s Legem, které je z mého pohledu snad vůbec nejlepší hračka pro děcka (a ne jednom pro děcka, kdybych měl ty programovatelný Mindstormy a dostatek ostatních dílků, tak si s tim hraju ještě teď). Přeci jen, tohle je taky super: http://www.you­tube.com/watch?v=GQ3Ac­PEPbH0

venkovan

Prožil jsem s ní velkou část dětství a i kus puberty. Vedle fantazie, technické dovednosti cvičí i trpělivosti – práci se šroubky a matičkami.
Jsem rád, že se stále vyrábí.

quentos

ani ne, já na to nejsem, raději Venuši, a pořádně prsatou… :{D>

Michal Kole

Bavilo by mě z ní stavět.

Mám pocit, že jsem ji měl, když jsem byl malý, ale jistý si nejsem.