VaclavZeman

Mate radi skupinu Alphaville?

Ja ji zboznuju. A hlavne pak pochopitelne jejich hity jako jsou Forever Young anebo Big in Japan atd. Ale musim poznamenat, ze „Bozsky“ Karel zazpival Für immer jung lepe. Ten jeho hlas byl nenahraditelny, ale pouze v mladi. Pote to bylo horsi a horsi, ale to se da pochopit.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pamatuji. Ve výčtu ti chybí ten třetí jejich megahit – Sounds like a melody. :)
JJ, byly to parádní pecky, kdepak Kájík – ani s Vondráčočkovou dohromady. ;) :D :D
I když já byl spíš Depeche Mode. ;) :)

Další odpovědi
elkon

Ano, zajímavá popová kapela.

marci1

Jó, být stále mlád! 🙂 Příjemné popové skladby.

Rocker

Poslouchali jsme je hodně na vojně,kamarad měl jejích kazety.Rad si je poslechnu i dnes.

Kelt

S něčím bych souhlasil, ale když srovnávám písně které zpíval Gott s originálem, tak originál je lepší. Tedy mně se více líbí.

rrihamirek1

Vycerpal jsem denni pridel 25 odpovedi. Ano, mam rad veskere “oldies”. Posloucham i rocknroll 50–60 let. 😎