Gus_Fring

Máte rádi seriál Chalupáři?

Nejlepší odpověď
elkon

Ano, je to jeden z nejlepších našich seriálů, s plejádou vynikajících herců té doby.

Další odpovědi
Lotr2008

Ano, mám je moc rád, ale když jsem je doporučoval mým vnočatům, tak se na ně nechtěli koukat (ale stejně jsem je na dva díly donutil, hi). Já mám ale rád i filmy z třicátých a čtyřicátých let, jsou sice starší, ale jsou fajn.

Doporučuji jinak ješte seriál Nemocnice na kraji města nebo Hříšní lidé města pražského

paul1

Ano, i jiné z té doby.

rrihamirek1

ano, je to idylicke nadherne prostredi nasi vlasti. Takto by to melo vypadat i dnes, proto navrhuji znarodnit plne CEZ a jine. zrusit bakalova media.

Dvorní šašek

Nikdy jsem mu nepřišel na chuť. Tyhle seriály byly dost lajznuté tehdejší doktrínou, ale obsazení bylo výborné.

Drap

Ano, mám

Kelt

Viděl jsem, ale na opakování jsem se nedíval. I když tam byli slavní herci. Nelíbily se mi některé dialogy.