Avatar uživatele
ivera45

Máte rádi pohádky ?A která se vám nejvíce líbí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, Toruk před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Pohádky mám moc ráda- hlavně ty staré. Čím novější, tím mi přijdou méně povedené.
U mě jednoznačně vedou Tři oříšky pro Popelku a S čerty nejsou žerty a pak dlouho nic

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Asi před týdnem byla v televizi pohádka Honza málem králem.Tak jsem se pěkně odreagoval a pobavil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ano, pohádky ráda mám a moc. A které se mi líbí nejvíce? Těžké… Oblíbených mám mnoho. Např. Tři oříšky pro Popelku, Princ a Večernice, Šíleně smutná princezna, S čerty nejsou žerty apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

já mám pohádky vážně ráda, mám dojem, že by je měl rád každý. Ať už dítě, nebo dospělý. U pohádek máte vždycky jistotu, že to dobře dopadne. A jestli někdo má rád starší nebo současné, to je jedno. A nejoblíbenější ? To je těžké. Prostě teď nejsem schopná vybrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Ano, rozhodně.
Nejlepší: 3 oříšky pro popelku, Princ a večernice, O létajícím ševci,Třetí princ, Princezna ze mlejna, Princezna se zlatou hvězdou na čele.
A pak mam také ráda takové ty večerníčky, jako: Maxipes Fík, O Rumcajzovi, Křemílek a Vochomůrka, Tom a Jerry (ty původní), Speedy Gonzáles (ty původní), O Rákosníčkovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na pohádky se dívám ráda nejvíce se mi líbí Slovenská pohádka Sůl nad zlato s Libuší Šafrankovou,Tři oříšky pro Popelku,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Pohádky- ano mám moc rád. Hodně se mi líbí Byl jenou jeden král… Milena Dvorská je tam tak krásná!
Posuďte: http://img.bles­k.cz/img/1/ar­ticle/458665_m­ilena-dvorska.jpg
Půvabné jsou pohádky se dvěma medvědy co „Podkali se u kolína“.
Z cizích a nových např: Jak vycvičit draka
http://www.csfd­.cz/film/234768-jak-vycvicit-draka/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zlata a stribrna kniha pohadek od B.Nemcove a Velka kniha pohadek od Hansena Christiana Andersona.Vsechny tyto pohadky jsou uzasne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

mám ráda hodně pohádek nelze vybrat

ale nejvíc asi o princezně ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Třetí princ, princezna ze mlýna, s čerty nejsou žerty. Většinu pohádek mám ráda, nelíbí se mi ateliérové pohádky ( čertův švagr) to kazí atmosféru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

No vidite,a pak ze byla ta totalita uplne spatna.Alespon ted mame nejake pekne pohadky,kdyz uz ta soucasnost za nic nestoji.
PS: Tim nechci propagovat tresne,ja tez ziju v tvrdem kapitalismu,ktery tez neni „spravedlivy“ ke kazdemu a zivim se rukama,jako mnoho z Vas.A pohadky sbiram,jako ostatni filmy,ktere mam rad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek