ivera45

Máte rádi pohádky ?A která se vám nejvíce líbí?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Pohádky mám moc ráda- hlavně ty staré. Čím novější, tím mi přijdou méně povedené.
U mě jednoznačně vedou Tři oříšky pro Popelku a S čerty nejsou žerty a pak dlouho nic

Další odpovědi
oskar

Asi před týdnem byla v televizi pohádka Honza málem králem.Tak jsem se pěkně odreagoval a pobavil.

Jahoda

Ano, pohádky ráda mám a moc. A které se mi líbí nejvíce? Těžké… Oblíbených mám mnoho. Např. Tři oříšky pro Popelku, Princ a Večernice, Šíleně smutná princezna, S čerty nejsou žerty apod. 🙂

kvikal

já mám pohádky vážně ráda, mám dojem, že by je měl rád každý. Ať už dítě, nebo dospělý. U pohádek máte vždycky jistotu, že to dobře dopadne. A jestli někdo má rád starší nebo současné, to je jedno. A nejoblíbenější ? To je těžké. Prostě teď nejsem schopná vybrat.

Fallen Angel

Ano, rozhodně.
Nejlepší: 3 oříšky pro popelku, Princ a večernice, O létajícím ševci,Třetí princ, Princezna ze mlejna, Princezna se zlatou hvězdou na čele.
A pak mam také ráda takové ty večerníčky, jako: Maxipes Fík, O Rumcajzovi, Křemílek a Vochomůrka, Tom a Jerry (ty původní), Speedy Gonzáles (ty původní), O Rákosníčkovi.

panenka

Na pohádky se dívám ráda nejvíce se mi líbí Slovenská pohádka Sůl nad zlato s Libuší Šafrankovou,Tři oříšky pro Popelku,

Toruk

Pohádky- ano mám moc rád. Hodně se mi líbí Byl jenou jeden král… Milena Dvorská je tam tak krásná!
Posuďte: http://img.bles­k.cz/img/1/ar­ticle/458665_m­ilena-dvorska.jpg
Půvabné jsou pohádky se dvěma medvědy co „Podkali se u kolína“.
Z cizích a nových např: Jak vycvičit draka
http://www.csfd­.cz/film/234768-jak-vycvicit-draka/

anonym

Zlata a stribrna kniha pohadek od B.Nemcove a Velka kniha pohadek od Hansena Christiana Andersona.Vsechny tyto pohadky jsou uzasne.

bubukaa

mám ráda hodně pohádek nelze vybrat

ale nejvíc asi o princezně ano

iwetax

Třetí princ, princezna ze mlýna, s čerty nejsou žerty. Většinu pohádek mám ráda, nelíbí se mi ateliérové pohádky ( čertův švagr) to kazí atmosféru.

FOG

No vidite,a pak ze byla ta totalita uplne spatna.Alespon ted mame nejake pekne pohadky,kdyz uz ta soucasnost za nic nestoji.
PS: Tim nechci propagovat tresne,ja tez ziju v tvrdem kapitalismu,ktery tez neni „spravedlivy“ ke kazdemu a zivim se rukama,jako mnoho z Vas.A pohadky sbiram,jako ostatni filmy,ktere mam rad.