Savier

Máte rádi pivo?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

.

elkon

Jiná odpověď

Nejsem pivař v pravém slova smyslu, ale k jídlu si občas pivo dám.

Kelt

Jiná odpověď

Dříve jsem udělal několik na posezení, teď jedno pivo za rok.

Ametyst

Ano

Od dvanáctky výš. Teď už ale není počasí na pivo, tak zase příští rok na zahrádce.

GM

Ne

Pivo nepiju vůbec.

paul1

Ano

Občas si dávám, hlavně po mastnějším obědě.

Jaja23

Ano

Ano, trvalo to sice dlouho a musela jsem se k němu propít, ale teď ho mám radši než jiný alkohol. A když řeknu, že jdu na pivo, tak konečně nelžu. Poslední dobou zkoušíme doma i různé varianty <a href=„https:/­/www.all-the-best.eu/“>piva</a>. Musím ale říct, že mi stejně nejvíc chutná hořká klasika, zatím se ze mě nestal fanoušek IPA a všemožně ochucených piv.