štamgast

Máte rádi pivo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

Na žízeň,mimo vody,neznám nic lepšího.Ale,při delším pobytu v hospůdce,si raději dám dobré vínko.Přesto,ale pivo považuji za nejzdravější nápoj,který kdo kdy vymyslel.

Další odpovědi
annas

Ano

Již po několikáté opakující se otázka.

Občas si dám po jídle malé pivo, proto odpovídám ano. Ale že bych pivo měla přímo ráda, nemohu říct, preferuji spíš zdravotní důvody.

Jikra

Ano

Pivíčko miluju už od svých 15let a není lepší nápoj.A věřte že jsem jich za svůj život vymlask pěknou řádku.Teď když jsem v důchodu už si musím dávat bacha a hlídat se teda ne kvůli tomu že bych na to neměl ale přece už věk se hlásí a musím si hlídat cukr a tlak a jiný parametry.

samicek333

Ano

Ano,ano,ano ano,to hořké a lahodně chladivé,to zlaté a perlivé,to pěnivé a předpovídatelně záludné pivečko miluji,jako skoro každý čech:-)

quentos

Ano

oběd bez piva není oběd :{)>

anonym

Ano

Jsem " zes Plzne " , tak co cekate ? 🙂

  • iv-

anonym

Ne

Ono ještě něco existuje s tímto názvem? Mé iluze o dobrém,poctivém pivu se rozplynuly po roce 1989.

Michal Kole

Ne

jsem abstinent a nekuřák

NEalkoholické bych MOŽNÁ ochutnal.

lexx

Ano

Upřednostňuji před vínem a destiláty které nepožívám vůbec. Chybí mně na trhu instantní pivo v prášku které se zalije vhodnou minerální vodou a zlatý nápoj je na světě. Žádné prázdné láhve, žádné zálohy. Levné, skladné, pohotové, co říkáte, absolventi VŠChT Praha ?

mrblackwell

Ne

Je to asi dost divný,ale pivo mě opravdu moc nechutná.Za rok vypiju asi tak 10–15 piv a to hlavně na návštěvách.Nic mě ta chut´neříká a vadí mě ta hořká chut´.

Deli

Ano

yeerum

Ne

fablen

Ano

monka

Ne

WeeBear

Ne

kropitko

Ano