Avatar uživatele
štamgast

Máte rádi pivo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, anonym před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ano

Na žízeň,mimo vody,neznám nic lepšího.Ale,při delším pobytu v hospůdce,si raději dám dobré vínko.Přesto,ale pivo považuji za nejzdravější nápoj,který kdo kdy vymyslel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Ano

Již po několikáté opakující se otázka.

Občas si dám po jídle malé pivo, proto odpovídám ano. Ale že bych pivo měla přímo ráda, nemohu říct, preferuji spíš zdravotní důvody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Ano

Pivíčko miluju už od svých 15let a není lepší nápoj.A věřte že jsem jich za svůj život vymlask pěknou řádku.Teď když jsem v důchodu už si musím dávat bacha a hlídat se teda ne kvůli tomu že bych na to neměl ale přece už věk se hlásí a musím si hlídat cukr a tlak a jiný parametry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ano

Ano,ano,ano ano,to hořké a lahodně chladivé,to zlaté a perlivé,to pěnivé a předpovídatelně záludné pivečko miluji,jako skoro každý čech:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano

oběd bez piva není oběd :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Jsem " zes Plzne " , tak co cekate ? 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Ono ještě něco existuje s tímto názvem? Mé iluze o dobrém,poctivém pivu se rozplynuly po roce 1989.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

jsem abstinent a nekuřák

NEalkoholické bych MOŽNÁ ochutnal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Ano

Upřednostňuji před vínem a destiláty které nepožívám vůbec. Chybí mně na trhu instantní pivo v prášku které se zalije vhodnou minerální vodou a zlatý nápoj je na světě. Žádné prázdné láhve, žádné zálohy. Levné, skladné, pohotové, co říkáte, absolventi VŠChT Praha ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrblackwell

Ne

Je to asi dost divný,ale pivo mě opravdu moc nechutná.Za rok vypiju asi tak 10–15 piv a to hlavně na návštěvách.Nic mě ta chut´neříká a vadí mě ta hořká chut´.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yeerum

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monka

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek