Máte rádi nebo jste měli rádi loutkové divadlo?

Vzpomenete někdo na loutkové divadlo?
Popř.hrajete s dětmi loutkové divadlo?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když jsem byla malá, děda nám to občas hrával. Byl tam strašně ošklivý čert a toho jsem se hodně bála. Nikdy jsem si proto k loutkovému divadlu nenašla kladný vztah. Dětem jsem ho nikdy nehrála i když se to na půdě snad ještě válí.

Další odpovědi
quentos

Ano, dokonce jsem ho jako malý aktivně hrával, jezdili jsme se souborem po festivalech…

anonym

Takže potrefená husa se ozvala. Ubožáku! Ty jsi takový podrazák, že mu není rovno.

anonym

Jedna věta od jedné paní tady odsud:
PS: Ten barbakan a gecco jsou fakt magoři!!!Kašli na ně! Pa

anonym

Že by ti odepsala ReHu?

ReHu

Co to tu děje?
Teď přijdu a hle, zmínka o mně 🙂

anonym

Ne,zase se mýlíš,skoro jako vždy.
Pokud mi s prvním profilem nevěříš,zeptej se tvý vrstevnice Annas.

anonym

Dej annas pokoj, nech jí napokoji, co se o ni pořád otíráš a co tu je po jejím věku? Ty taky nejseš žádnej mlaďas, vždy, když už nevíš, co někomu vyčítat, tak propíráš věk, jako kdyby to byla něčí vina TVL, dej se už dohromady a nese se do lidí, co ti nikdy nic špatnýho neudělali, aspoň to piš pořádně, když chceš do někoho rejpat, jmenuj ho správně, není to Annas, ale annas!!! Ty jugare!!

anonym

Nejsem žádnej podrazák a ani ubožák,to tak možná ty dědku.
Co ti říká slušně chování a vyjařování?Asi nic viď,jsi jen tupej bůčkovej dědek.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tu-mate-nekdo-vice-nicku

anonym

Copak takhle Mowla?Říká ti to něco,nebo zlatokopka,car­pediem a další.
Já tu žádný dva nicky nemám.
Jsi jen hlupák,nic víc.

anonym

Hlupák možná, ale až po tobě.

anonym

Tak proč jsi smazal můj dotaz. Tím ses prozradil.

anonym

Ničím jsem se neprozrdail,byl to můj první profil,není platnej,mohl sis to přečíst.
Profil je pryč,už to konečně pochopíš,nebo máš v mozku jen to uzený.
Prostě tu nemám a nikdy jsem dva profily navzájem neměl.

anonym

Já ti ho najdu, neboj. U uzení mám času habaděj.