Avatar uživatele
pekynka

Máte rádi letní rána?

Dnes ráno jsem si to zase vychutnala, tričko, kraťasy, dřeváčky a úžasné svítání, probouzí se den, teplo svěže,zkrátka nádherka. Miluju letní rána.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, lorja, anonym před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miluji po ránu kávu na balkoně,klidně si i přivstanu,hlav­ně,že všichni ještě spí a je klid.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Vzpomněla jsem si na část písničky:

Každý to musí znát,
když slunce v létě vychází,
tak svý zlato jen tak rozhází,
jen pár paprsků
a všechno svítí.

Já mám ráda letní ráno, sluníčko tolik nepálí, bosa se projdu v trávě po zahradě, zaliju žiznivé kytičky, sním několik třešni, vyčiním kosům, že se s nimi musím o plody dělit, zezobnu několik kuliček rybízu a vrátím se do domu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Také mám ráda letní rána,začínám se budit kolem svítání,a jen z otevřeného okna slyším to nádherné štěbetání,až opět usnu.Potom snídaně na verandě,proběhnout se v orosené trávě,prostě pohádka.Stejně tak večer,když všechno cvrká,nádhera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Letní rána? Jednoznačně miluji! Ze včerejška na dnešek jsem spala ve stanu a v noci jsem myslela, že zimou umřu. Ráno bylo však krásně teploučko, svítilo sluníčko a čerstvý vzduch byl neodolatelný. Prostě nádhera a krása 🙂 Když nespím ve stanu, letní ráno je trochu jiné. Ráno vstanu, obleču se do kraťasů a trička a jdu se proběhnout. Poté snídám na balkoně. Z balkonu máme úžasný výhled, takže je to paráda. Přes den nakupuji a procházím se po městě, nebo vyřizuji, co je potřeba. Kolem 15:00 hodin ulehám do krásně vyhřátého bazénku a užívám si to jedna radost. K tomu popíjím dobré pití (většinou nějakou limču s ledem, koktej, nebo ve vyjímečných případech šampus s jahodama) a u toho ukusuji šťavnatý meloun. Po vykoupání lehnu na lehátko a opaluji se. Po opalování jdu za kamarádkami a k večeru chodíme do restaurace (to ale ne každý den). Prostě relax jak má být 🙂 Ještě dodávám, že si dělám pauzy, abych mohla pro jídlo, pro pití a nakouknout na net. Je pravda, že když je léto, moc na Odpovědi nestíhám chodit. Snad se to ale zlepší 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Není nic hezčího v létě.Slunce,které se probouzí do dalšího dne,klid ,jen zpěv ptáků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano mam a to od jara az po podzim.Je to lek na dusi i nervy.Jednim slovem-parada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivera45

Nejraději mám brouzdání v ranní rose.Ale ve velkém městě to není moc možné,taky si ráda sednu na kraj lesa a poslouchám zvuky to nemá chybu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Svá volná letní rána začínám na balkoně v pižamu a s pořádným hrnkem kávy.Nastartuje mě na celé dopoledne a práce mi jde od ruky.Můj pubertální syn mi tvrdí,že když si dám kafe,neprudím.Někdy by ho musela být cisterna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PANÍ PEKYNKO,TAK JAKO VY---MILUJI LETNÍ RÁNA.ZDRAVÍ ---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pekynka

Jahůdko Vy máte dovolenou každý den? Takhle bych chtěla trávit den taky.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek