pekynka

Máte rádi letní rána?

Dnes ráno jsem si to zase vychutnala, tričko, kraťasy, dřeváčky a úžasné svítání, probouzí se den, teplo svěže,zkrátka nádherka. Miluju letní rána.

Nejlepší odpověď
kropitko

Miluji po ránu kávu na balkoně,klidně si i přivstanu,hlav­ně,že všichni ještě spí a je klid.

Další odpovědi
annas

Vzpomněla jsem si na část písničky:

Každý to musí znát,
když slunce v létě vychází,
tak svý zlato jen tak rozhází,
jen pár paprsků
a všechno svítí.

Já mám ráda letní ráno, sluníčko tolik nepálí, bosa se projdu v trávě po zahradě, zaliju žiznivé kytičky, sním několik třešni, vyčiním kosům, že se s nimi musím o plody dělit, zezobnu několik kuliček rybízu a vrátím se do domu.

Džanička

Také mám ráda letní rána,začínám se budit kolem svítání,a jen z otevřeného okna slyším to nádherné štěbetání,až opět usnu.Potom snídaně na verandě,proběhnout se v orosené trávě,prostě pohádka.Stejně tak večer,když všechno cvrká,nádhera.

Jahoda

Letní rána? Jednoznačně miluji! Ze včerejška na dnešek jsem spala ve stanu a v noci jsem myslela, že zimou umřu. Ráno bylo však krásně teploučko, svítilo sluníčko a čerstvý vzduch byl neodolatelný. Prostě nádhera a krása 🙂 Když nespím ve stanu, letní ráno je trochu jiné. Ráno vstanu, obleču se do kraťasů a trička a jdu se proběhnout. Poté snídám na balkoně. Z balkonu máme úžasný výhled, takže je to paráda. Přes den nakupuji a procházím se po městě, nebo vyřizuji, co je potřeba. Kolem 15:00 hodin ulehám do krásně vyhřátého bazénku a užívám si to jedna radost. K tomu popíjím dobré pití (většinou nějakou limču s ledem, koktej, nebo ve vyjímečných případech šampus s jahodama) a u toho ukusuji šťavnatý meloun. Po vykoupání lehnu na lehátko a opaluji se. Po opalování jdu za kamarádkami a k večeru chodíme do restaurace (to ale ne každý den). Prostě relax jak má být 🙂 Ještě dodávám, že si dělám pauzy, abych mohla pro jídlo, pro pití a nakouknout na net. Je pravda, že když je léto, moc na Odpovědi nestíhám chodit. Snad se to ale zlepší 🙂

Michal

Není nic hezčího v létě.Slunce,které se probouzí do dalšího dne,klid ,jen zpěv ptáků.

anonym

Ano mam a to od jara az po podzim.Je to lek na dusi i nervy.Jednim slovem-parada.

ivera45

Nejraději mám brouzdání v ranní rose.Ale ve velkém městě to není moc možné,taky si ráda sednu na kraj lesa a poslouchám zvuky to nemá chybu

lorja

Svá volná letní rána začínám na balkoně v pižamu a s pořádným hrnkem kávy.Nastartuje mě na celé dopoledne a práce mi jde od ruky.Můj pubertální syn mi tvrdí,že když si dám kafe,neprudím.Někdy by ho musela být cisterna.

anonym

PANÍ PEKYNKO,TAK JAKO VY---MILUJI LETNÍ RÁNA.ZDRAVÍ ---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

pekynka

Jahůdko Vy máte dovolenou každý den? Takhle bych chtěla trávit den taky.