Mirrorwoman

Máte rádi knížky ze Zeměplochy od Terryho Prachetta?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nevím co to je.

Nikdy jsem o ni neslyšel.

Další odpovědi
anonym

Nevím co to je.

Jedná se o knihy,tak jsem si to vyhledala,zase vím o něco víc.

pokazdejinak

Je úplně dokonalá.

Ano, ano, ano :) kdo to nezná, doporučuju ;)

Ella

Nevím co to je.

Vlastně vím, ale jejich čtení mě nijak neláká… nemám ani tucha o čem je příběh…

filva

Nevím co to je.

Eseona

Ne.

Tento typ humoru mi přijde takový líný, zdlouhavý. Nic pro mě…

HOMER

Ano.

Ano několik jsem jich před pár lety přečetl a četl jsem je moc rád.Pamatuju si s jakou fantazií jsou psané a kterak jsem vybuchoval smíchy..Mimo jiné mají perfektní obal,nedá se přehlédnout,přiznám se že asi proto jsem si jich vlatně tenkrát v knihovně všiml.Ve škole se totiž Prachett neučí,dokonce ani Jules Verne nebo Jack London,tak slavní autoři a ve škole se o nich vůbec nehovořilo.