LaDy MuSiC

Máte rádi houby? Docela by mě zajímalo, jestli je víc lidí, co houby mají rádi, nebo co je nesnáší. :p

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, miluji houby, žampiony atd.

jsem jednak velkej houbař, jednak jejich velkej milovník na talíři. Takovejm řízkům z masáků se vyrovná máloco ;{)>

Další odpovědi
briketka10

Ano, miluji houby, žampiony atd.

všechny houby miluji na jakýkoliv způsob – smažené, obalené, nakládané, sušené, v omáčce na smetaně, guláš z václavek mňam..

hanulka11

Ano, miluji houby, žampiony atd.

ano mám ráda lesní houby, ale žampiony nemusím

lensen

Ano, miluji houby, žampiony atd.

A taky je velmi rád sbírámn

tuCZek

Ano, miluji houby, žampiony atd.

aramah

Ano, miluji houby, žampiony atd.

Vlk-Gabriela

Ano, miluji houby, žampiony atd.

Chutnají mi všechny druhy hub připravené na všelijaký způsob. Jenom i když chodím ráda na procházky do lesa, tak samotná houby nesbírám.

Rico

Ne, nemám ráda žádný slizký věci jako mořský plody, houby apod.

WeeBear

Ne, nemám ráda žádný slizký věci jako mořský plody, houby apod.

Ráda je sbírám, ale jíst.. To moc nemusím. 🙂