Máte rádi grog z vodky?

Trochu jsem to popletl,měl to být čaj s vodkou,viděl jsem to na vlastní oči a i uchutnal a je to docela fajn pití.

Nejlepší odpověď
Emefej

Grog z vodky? Neznám.

Další odpovědi
UltraFan

Ne, nepiju 🙂

Drap

Grog je z rumu. Vodka s teplou vodou se nedá považovat za grog.

marci1

Nikdy jsem to nepila. Grog piji párkrát v zimě, ale jen jako námořníci: rum, čaj nebo voda, citrón nebo limetka a cukr. Grog podle mě musí vonět rumem. V zimě na horách na zahřátí super! 🙂