hard work

Máte rádi filmy se superhrdiny?

Nejčastěji americké, kde nějaký superhrdina se superschopnostmi potírá zločin nebo zachraňuje svět jako Spiderman, Batman aj.

Já je moc nemusím, mám k nim určitou averzi. Všechny tyto filmy bych hodil do žánru: pohádka, pro děti

Jediné co se mi docela líbilo, byl sebevražedný oddíl, ale taky je to docela blbost. :D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano

Tak třeba Brouk Pytlík. Všude byl, všechno uměl. Teoreticky.

Další odpovědi
Standa Macík

Jiná odpověď

Ani ne, syn je zbožňuje, ale věz, že Ježíš Kristus je také takový superhrdina, který svými vlastnostmi ty americké vždy předčí. Filmy o něm ale nejsou bohužel tak populární mezi dětmi.

Rokio

Ano

Docela ano, hlavně ty se Spidermanem.

paul1

Jiná odpověď

Jak kdy, některé filmy s nimi jsou docela snesitelné.

Drap

Ne

..

Rocker

Ne

Nemám je rád,hlavně Marvelovky.Při­padají mi všechny stejný😃