jsemjá

Máte rádi doktora House?

Já ano, mám.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, moc, jeden z mála mých kultovních seriálů.

Další odpovědi
Rokio

No, doktor je to skvělý, ale chová se jak psychopat.

Kepler

Dobrý doktor, inteligentní, ale někdy i arogantní. Na to poslední jsem citlivý.

Vojta24

Celý seriál je v podstatě jen o tomto poselství „když vás lidi potřebují aby vůbec přežili, můžete se jim třeba i vys*** na hlavu a oni vám za to ještě s úsměvem poděkují“.

Jinými slovy, pokud svou práci děláte, takže jste v ní nezastupitelní, může vám pak skoro kdokoliv políbit pr***

Mnoha lidem to jistě dává životní vzor. Protože by rádi ve své práci zažili podobný pocit nenahraditelnosti, uznání a osobní nadřazenosti.

Nic to ale nemění na tom, že House má charakter bezpáteřního a arogantního zmetka. Tak co, patříte Vy mezi ty, co mu za to zatleskají ? 🙂

briketka10

Jo mám, někdy ho sleduju 😁

Drap

Nemám, neznám ho, tak ho nemohu mít ani rád.

hapiky

Pokud jde o jeho roli, já říkám: Počítají se výsledky, ty má stoprocentní. Takže ano, a nevadí mě ani jeho způsoby.
Ve výsledku by se dal přirovnat k seriálu Mentalista či Kolombo atd…

Zvidatel

Doktor kdo?
:'D