VaclavZeman

Mate radi DJ Gigi D'Agostina?

Je to proste svetoznamy DJ, o jehoz oblibenosti neni treba pochybovat. Ale ja mu nikdy neprisel na chut. A vsimnul jsem si, ze nekolik mych studentu, ktere doucuji, ho radi poslouchaji. Mozna je to prave dukaz toho, ze je to hudba pro mladsi, nez jsem ja.

Odpovědi
Rocker

Neznám ho,takže nemám důvod ho mít rád😃

aliendrone

V době, kdy frčel, jsem akorát procházel přerodem z řidiče na pasažéra. Objevil jsem, že řídit auto není zas tak úžo a mnohem pohodlnější je se nechat vozit. Do té doby jsem byl řidičský nadšenec, který snad i na záchod šel přes auto.

Každopádně od té doby preferuji řízení JINÝCH, pokud je to možné, a sám raději doháním spánkový dluh nebo tak něco. Nicméně kámoš byl VELKÝM fandou D´Agostina a v autě měl asi 10 audiokazet – VŠECHNY S NÍM! Od té doby mi prostě tento DJ NESKUTEČNĚ leze krkem. ;) :)

Dvorní šašek

Celkem ano.

VaclavZeman

Dekuju, pane Außerirdische­drohne.