annas

Máte rádi detektivky?

Dne 29. září 1829 byl založen Scotland Yard. Kde ho najdeme?
Znáte spisovatele, v jehož díle se setkáme s inspektory z této instituce?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mě napadla Agatha Christii.
Scotland Yard najdeme v Londýně.
P.S a detektivky ráda mám,ale jen ty dobré!?
Doplňuji:
kabliku úplně jednoduše,pokud mě ta kniha nechytne po pár stránkách tak,že ji nechci ani odložit a chtěla bych ji celou přečíst na jeden zátah,tak to je dobrá kniha. Ale pokud pro mě není problém,ji několikrát za den odložit s tím,že když ji zase vezmu do ruky a ne a ne si vzpomenout o čem to vlastně bylo,tak to dobrá kniha není a už ji ani nedočtu…

Další odpovědi
anonym

Jak které.

iceT

A.C.Doyle-Sherlock Holmes-sice je to literarni postava,ale v nekterych svych pribezich se se Scotland Yardem setkal.

rybíz

V Londýně. Spisovatelů je dost, kteří vloží do děje detektivy ze Scot. Yardu. Pravděpodobně i Sir Arthur Conan Doyle ( ale to nečtu, tak nevím ). Nečtu nic jiného než kriminálky nebo detektivky.

kablik

Na dotaz „annas“ Máte rádi detektivky?přiz­návám že je miluji a přečetl jsem jich stovky, jen bych potřeboval od „kropitka“ poradit podle čeho pozná která je dobrá či nikoli pokud ji nepřečte?