Máte rádi banány?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Další odpovědi
Terryle

Ne

Mám ráda jejich chuť, ale ta konzistence… mně se z těch matlavejch věcí dělá tak nějak nedobře. Ale jak se banán usuší, tak to je jiná.

barnajka

Ano

Banány mám ráda, ale kokos, maliny a vodní meloun MILUJU!!! :)

Berušinka

Ano

Ano, jednoho živého banána mám doma =) =D

anonym

Ano

Hodne.

quentos

Ano

dědapetr

Ano

Ella

Ano

Valky

Ano

Ale jenom ještě zelené.. Jak je to žlutý, je to matlavý a to já teda nemusím … :D

gnosis

Ne

me banan smrdi .. trochu jako .. no radsi nic:) ja nejradsi grep, to je pro me ovocny king. pak treba jahody.

franku

Ano

Ano mám.Jako svačinka ideál.

filva

Ano

DusanOrlik

Ne

Už hodně dlouho jsem je ani nejedl

Aším

Ano

Tak středně ale spíše ano.

Syd

Ne