pája139

Máte raději windows 7 nebo 8 ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Questman

windows 7

Doplňuji:
Zatím nejdokonalejší verze Winů. Win8 jsou podle mě jen komerční tah pro majitele smartphonů, tabletů a podobných serepetiček, kde mohou využít metro, které ale běžnému uživateli jenom zbytečně zabírá místo a paměť

Další odpovědi
badisko

jiné windows

Tak ja to seradim …:D

  1. Windows XP ..
  2. Ubuntu linux ..
  3. Windows 7..
  4. Windows 8 pak 8.1 …pak dloooouho nic a Windows vista …

Zrovna experimentuju s Kubuntu take Linux … jeste nevim kam ho zaradit … ale jednoznacne vedou windows Xp …

Bedy

windows 8

Mám raději Windows 8 – nabízí toho víc než Windows 7 nebo dokonce zastaralá Windows XP, pokud tedy člověk pochopí filozofii toho systému, tak běžné úkoly tam udělá rychleji, je to takové přehlednější, jednodušší, čistší i na běžném počítači či notebooku bez dotykové obrazovky. Podle mého názoru se to Microsoftu povedlo, teď jde o to, aby i ostatní tu filozofii pochopili. Desktopových aplikací používám čím dál tím méně, jedu v novém prostředí Metro, tedy Modern UI.

A kdo je zvyklý na Windows Phone z mobilu, tak si k Windows 8 najde cestu určitě rychleji (a naopak).

Jekyllcoffin

windows 8

anonym

jiné windows

Doplňuji:
Do Vánoc jsem měl nainstalováno Windows XP, bylo to několik let a byl jsem spokojený.Protože ale toto Windows končí, syn mě nainstaloval Windows 7 (sám instalovat počítač neumím) a stále se na tom učím.Zatím tomu nemohu přijít na chuť.

Drap

jiné windows

,

NellyP

windows 7

brillant

windows 7

Majkl95

windows 8

No tak mám tablet s klávesnicí a tam je Windows 8 rt a jako ze začátku to byl boj no :D nesmíš se ale vzdát, dneska mrtě spokojenost :) už bych nechtěl zpátky XP :D osmičky sou supr!

Emefej

jiné windows

Linux.

zelezo1983

windows 8

Doplňuji:
Mam v mobilu na pc mam sedminy

novaky

jiné windows

ne

Poklička

windows 7

Funna

jiné windows

XP…sedmičky by ještě šly…ale osmičky jsou jen ke vzteku…

briliant

windows 7

Luciet

windows 7

Lamalam

jiné windows

Nepoužívám Win, mám Linux.

deny555

windows 7

ke4n

windows 7

Questman

Bedy
Pokud se člověk správně naučí používat OS, tak jsou na tom XP, Win7 i Win8 co do rychlosti práce stejně. Jediný rozdíl je v tom, že od XP výše se musí OS dělat čím dál tím víc debilnější aby ho uživatelé, neschopní věnovat pár hodin naučení se s ním, pochopili.
Můžu ti garantovat, že ani polovina uživatelů např. Microsoft Wordu zná maximálně pětinu ze všech jeho funkcí, které, když člověk pochopí, zvýší efektivitu práce i desetinásobně ;)