jirka F

Máte psa u sebe doma, nebo má venku boudu?

A je venku za každého počasí, nebo psa berete když je venku zima nebo prší dovnitř?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám psa stále v bytě. Pro většinu plemen ale neni žádné strádání, když je pes celoročně venku.

Další odpovědi
elkon

Podle potřeby. Ale na zahradě se cítí lépe, to se na něm pozná.

zjentek

Fenečka Fanynka byla v domečku kde bydlím, byl pro ni s láskou stavěný.
Některá plemena nestrádají, ani když jsou v bytě.

@elkon: Tak tím jsem si jistý. (;

paul1

Máme fenku, kříženec bígla, chytré a roztomilé zvířátko. Žije převážně venku, máme veliký dvůr s různými zákoutími, takže se tam moc nenudí. Má zateplenou, poměrně velkou boudu, ale přes teplé měsíce ráda spí venku, nejraději na seně, které sušíme na dvoře. Pokud přijdou velké mrazy, tak ji pouštíme do senníku.

Darcy

vždy u sebe. Pes stráží a stará se o to, co považuje za svoji smečku a svoje. Ber ho dovnitř a nebuď hovado, venku je pod psa. Lidi co maj psa venku nemám ráda. Teda, jestli nemají zrovna huskyho, malamuta, samojeda, Laiku, stredoazijskeho ovčáka, a i pro toho by jsem měla pořádnou boudu, hlavne suchou a vstup tak, aby nefoukalo.

Mám mix shiba a samojeda a byl náš milovník snehu a mrazu, přes to neměl problém spát pri mě, i když ne v posteli, to ho hicovalo a funěl, ale na podlaze u 2 metry od krbu to snesl. Dogu kterou jsme měli spala zásadně doma, na pelíšku mezi kamnama a postelí. Jezevčík byl psycho, když ho chytla šajba, spal venku a lovil veverky a lasičky, ale taky měl pelíšek doma, jen ho nevyužíval.
Ja sama toužím po chrtovi a ten je vyslovene stavěný na pelíšek doma.

Arne1

Psa nemám. A pokud bych nějakého měl, tak by byl doma, protože by to byl plyšák.

Rocker

Měli jsme dvě bíglice,teď máme dvě kříženky.Všechny doma,válí se na sedačce,v noci spí s námi v posteli.
Trochu jiný je to na chalupě,tam můžou volně běhat dovnitř i na zahradu,to jsou nejšťastnější😀

terry

Doma.
Má volný průchod ven, takže si je kde chce.
Pes je ale společenské zvíře a chce společnost. Nechce být sám. V zimě, když je kolem domů méně práce a člověk je převážně doma nechci, aby pes, můj společník, byl sám venku.
Prostě má volnost a sám se rozhodne, kde a kdy chce být.
V létě venku více, v zimě méně.
Převážně je se mnou, Když jsem venku, tak venku, když uvntř, tak je tu taky se mnou.
Také záleží na plemenu, velikosti a osrstění psa.
Ten můj je kříženec střední velikosti.

Porkman

Nemáme psa

AlenaRo

Mám psa většinou doma, s tím, že když chce ven , tak si zakňučí. Má v obýváku vlastní postel (máme Huskyho, jde o větší rasu), ale taky si přivlastnil místo na sedačce. Je to tak trochu gaučový povaleč. Venku tvoří umělecká díla v podobě vykopaných děr. Rád chodí na vycházky chodíme většinou 3× denně.