.Emo.Girl.

Máte psa?chcete psa

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Terryle

nechci

Nemám a nechci, mám a budu chtít kočku. Pes je jako malý dítě, vyžaduje pozornost, chce společnost. Kočka je samostatnější a líp se hladí :)

Babsi

Ano

Rocker

chci

Máme doma kočku a kocoura už 2 roky,příští měsíc si jedeme pro štěňátko bígla,snad si na sebe zvyknou

poa.li

nechci

Myslím, že je to odpovědnost, kterou by mi pes svou oddaností nevykompenzoval…

hanjimka

Ano

Máme psa na hlídání domu,kočku na lovení myší a oba na mazlení.

Jahoda

Ano

Dva . Budeme mít tři.. :)

stana73

Ano

Můj pes mě má rád pořád-je mu jedno,jestli jsem rozcuchaná,jestli jsem přibrala,nebo přebrala :),ať mám cokoli na sobě atd.Má ohromnou radost,když si s ním hraju,jdeme ven,nebo si s ním povídám.Vítá mě,když přijdu domů,vycítí,když mi není do smíchu a umí bránit naši rodinu (smečku).Ta jeho láska mi rozhodně stojí za tu starost o něj,aby se měl u nás dobře.Zaslouží si to

Mousinek

Ne

ReHu

Ano

Mám 2 psí holky.

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1010nadap120329784­200230.jpg

GM

Ano

zmimi

Ano

DusanOrlik

chci

Yorksirského teriéra :D

Aším

chci