metro

Máte příbuzné, kteří mají svátek o 1 den dříve nebo o 1 den později než vy?

Odpovědi
ptáč

Můj bratr se jmenuje Ilona, já jsem Běla a zítra slaví svátek teta Slavomír.

dejavu

To ne, ale mám bratra a kamarádku, kteří se narodili o dva dny dřív, takže to slavíme po sobě. :)

Kiti

Mám příbuznného a ten má svátek na moje narozeniny, nebo možná já narozeniny na jeho svátek :) a můj švagr má narozeniny stejně jako já.
A taky bráška má narozeniny den po mámě.

Funna

ne…jen ve stejný najednou…moji rodiče + já a dcera a než zemřela ještě i tchýně…to je pak problém, domluvit se kdy se bude slavit u koho .-)

anonym

Moje teta je o den starší, než já 🙂

quentos

nemám

dnb

Tak v rodině máme narozeniny i svátky dost od sebe, což ale považuji za dobré, takhle se alespoň v průběhu roku stále něco slaví. :)
Ovšem, vezmu-li v potaz kamarády, jeden má narozeniny ve stejný den a měsíc a kdyby byl o rok starší, tak i ve stejný rok.

Mc Merkurion

měl jsem prabábi a ta měla narozeniny ve stejný den…