ReHu

Máte při odpověďování puštěnou TV?

Doplňuji:
Já ji mám puštěnou téměř non-stop. Ale vzhledem ke kvalitě pořádů – jako kulisu. Nemám ráda ticho.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Někdy ano. Momentálně ne. 😉

Další odpovědi
anonym

jo jo hraje mi tady nějaký historicky film z primy cool,ale můj historický muž u toho tak chrápe,že slyším jen každé třetí slovo

PostApMan

Pouze hudba…občas nějaký seriál. Momentálně ticho jako v hrobě.

aramah

Já ano mám ji hned vedle a tak sleduji zrovna nějaký katastrofický film,který opakují min.po desáté.

panenka

Ano mám pokud tam nejsou dobré filmy na které bych se mohla podívat tak většinou mám puštěné v Televizi Očko je to hudební kanál s velice dobrými písničkami.

quentos

ne, zato muziku na plný koule ;{)>

Michal

Poslouchám hudbu.Mimochodem, uklidňuje při pitomostech.

tomash

TV ne, ale na pozadí mi hraje ČT 24 online.

martina1

Já ano,protože manžel mi za zády kouká z gauče na televizi.Někdy si čte,tak pak je vypnutá.

ten který je

Někdy mám puštěnou muziku do sluchátek,někdy sleduji ČT24.

BEAES

Mám u toho nyní Primu a docela se bavím…