zjentek

Máte pozavíraná okna, kvůli prachu ze Sahary?

U nás raději nevětráme. Děkuju.

Nejlepší odpověď
iceT

V kuchyni mám ventilačku otevřenou téměř po celý rok, hlavně kvůli vaření. Ano, mám digestoř, ale nesnáším ten hluk. Třeba dnes jsem v ložnici měla otevřenou ventilaci celou noc. A je fakt, že mám už měsíc úmyslně vypnuté topení v celém bytě.

Další odpovědi
jirka F

Teď akorát větráme protože je tady začouzený od smažení bramboráků.

da ny

Ne,
jen kvůli průvanu, který nemám ráda.

Kelt

Naopak jsem více otevřel, kdyby to přiválo nějakou mladou babu s tím větrem tak ať mi nerozbije okno a nezraní se.

Syd

Nevnímám, že by se tu nacházel, tudíž že by byla nějak výjimečná situace. Podle Accuweather je pouze špatná situace s jemným prachem, což je v Praze většinu času. Po špatném jsou ještě stupně velmi špatné, nezdravé a nebezpečné. Mám otevřeno, jde teplo z balkonu. Kdyby psali nebezpečné, tak zavřu.

led

Tak konečne máte možnosť bez zaplatenia, bez cestovnej horúčky okúsiť piesok Sahary a vy radšej nevetráte. Nie je to mrhanie ušetrených peňazí na cestovku?
😛
Vetrajte, užívajte si saharskému vzduchu a ak máte aj slnko, využite toto virtuálne opaľovanie sa na „Saharskom piesku“.