Máte poblíž hospodu IV cenové skupiny, takové, jaká byla před rokem 1989?

Nejlepší odpověď
gecco

Mám…
😉
Je to jedna z mých oblíbených…
😉

Další odpovědi
nenene100

Máme, říká se ní Čičák, pivo na stojáka, děsně zahuleno a hosté posedávající na parapetu u okna.

Alesh

No u nás na vesnici se hospoda od dob socialismu mnoho nezměnila, je to taková pěkná čtyřka. 😉

briketka10

U nás na vesnici ne, ale je to asi III. skupina dost dobrá
ve městě jsou hned 4 NONSTOPY pěkný celej dej den
i noc otevřený, ale do 1 na hlavní třídě tam občas zajdu
mají nealko pivko a hezky hrajou " rock " když je tam můj
číšník jinak obsluha sympatická 😁

Drap

Mám takové dvě, do kterých bych mohl chodit v papučích.

ReHu

Cca 500 m.
Mám takové raději, než ty rádoby lepší 🙂

jirkajirka

Nebudete mi to věřit proto uvedu misto hospody. Je ve Frýdku Místku v bývalé kantýně válcoven plechu.Je plná cigánu a v zimě kradou v okolí dřevo,uhlí a topí si tam s tím aby jim nebylo zima.Smrad z hospody se táhne široko daleko.

marci1

Bohužel již ne. Byla to taková lepší IV. Bývalo tam plno. Dnes v té „lepší“ posedává pár lidí. 🙂
Pro vzpomínku (V. cenová skupina): https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ICyk3Pua­e2c

ten který je

Ano máme.Po vstupu do hospody vás zahltí silný cigaretový dým a v přítmí spatříte zbědované postavy různých vyděděnců společnosti,které osud zanesl do tohoto lokálu bůh ví odkud.Sem tam lze spatřit i pár žen,které už snad ani ženami být nemohou.Rvačky jsou tam na denním pořádku a občas se rváči vyvalí před hospodu kde zůstanou ležet na chodníku.Mladé maminky je musí s hrůzou v očích obcházet.Je to taková hospoda podobná lokálům z městeček v období Divokého západu včetně různých osudů osazenstva.
Musím ale říct,že v širokém okolí není tak chutné pivo jako tam.;-)

anonym

Nemáme.
Takovejch podobnejch hospod je dnes asi pramálo,ale IV. cenovou skupinu už těžko někde najdeš,protože už vlastně ani neexistují.

Agneta

gecco >>> fakt jó? Tam u vás na Chodově? Spíš Spořilov – Hostivař, ale v těch panelákách?:DDD

gecco

Ne na Chodově – na severu, drsném severu – až na Proseku…
😉

anonym

Žádné takové hospody neexistují,tím je otázka nesmyslná.

anonym

Ano? Tak ji smaž, tom máš v oblibě! Podle odpovědí, asi jsou a já tomu věřím! Jugare, Jugare!