DaiWoman

Máte pejska doma ne bo venku????????????

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

doma

Doma!!!!!!!!!

Další odpovědi
Michal Kole

doma

Japanchin je pokojový pes

slad08

doma

Rozhodně doma a navíc je to gaučák (Yorksheer).

kapka

doma

Sice jsme v rodinném domku, ale psi tráví většinu času doma. Když je hezky, tak jsou zvyklí být část dne venku. Hodně postrádám plot, bez něj musejí být uvázáni na dlouhém řetězu. Ale pokud opouštíme dům, tak jsou vždycky doma, venku bych si je netroufla nechat.

anonym

zahrádka

Az kdyz je pod nulou , spi pak v garazi , ale ve dne je vetsinou venku. -iv-

Green

zahrádka

Máme 2 …

Heřman

zahrádka

Mám psa ale ne jednoho dokonce 4 psi a jsou na dvoře a na zahradu nesmí protože by tam udělaly hodně velký bordel.

Kubas11

zahrádka

lexx

nemám psa

Venku nebo fenku ?

mechanka

doma

Měla,ale už nemám a je mi smutno!

hanjimka

zahrádka

monka

nemám psa

Bibinka1111

zahrádka

MILAN1961

doma

mám doma 2 pesky-plyšové

samicek333

doma

je to náš gaučový mazlík :DD

WeeBear

nemám psa

Už psa nemám, ale jinak jsme je měli celoročně doma.