Avatar uživatele
independent

Máte osobní zkušenost s výslechovými metodami SNB?

Pro mladé a sklerotiky, SNB-Sbor národní bezpečnosti

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2263 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Ano mám.Netvrdím že jsem trpěl,jen se mi občas pokoušeli znepříjemnit život.Trpěli lidé v padesátých letech,ti jsou ale skromní a nesnaží se na sebe za každou cenu poutat pozornost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Dokonce i s StB. :) A SVĚTE DIV SE, estébáci se mnou jednali celkem normálně. (myslím v rámci tehdejších způsobů, možná i proto, že už jsem byl esenbáky „dost dobře předzpracován“ :D) Teda teď to zní, jako kdybych byl nějaký fujtajbl disident – proboha TO NE!!! Jen jsem byl mladý, mojí milou, přátelskou, otevřenou povahu (a především tlamu :D :D) už znáš, takže žádný div, že jsem nakonec padl po hubě na tvrdou vodu.

Každopádně – dnes s mnohaletým odstupem to považuji za velmi poučnou životní lekci, přičemž o její zopakování ROZHODNĚ NESTOJÍM. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

S SNB ano, opakovaně (slušné jednání, vyšetřování), krádež kola, rozkrádání drahých kovů ve zdravotnictví, v jiném okresu (tahali ze mne rozumy a technologické postupy, možnosti…), svědek autonehody, fyzického napadení atp. .
S výslachem StB osobní zkušenost nemám.(politicky aktivní jsem nebyla, v KSČ také ne, z „příbuzných“ opustila nelegálně republiku jen partnerova sestra (1986).. U výslechu byl jen on. Příjemné to nebylo, nikdo ho nebil, ani prsty nepálil… :D. Protistátní aktivitu jsem nevyvíjela… nebylo tedy proč.
🙂
Z návštěv a položení květin u Pomníku 1. americké armády Ypsilonka je název křižovatky nedaleko Jesenické přehrady. (hlídáno, sledovány SPZ).
Žádný malér, postih, msta se nekonala…).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek