independent

Máte osobní zkušenost s výslechovými metodami SNB?

Pro mladé a sklerotiky, SNB-Sbor národní bezpečnosti

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano mám.Netvrdím že jsem trpěl,jen se mi občas pokoušeli znepříjemnit život.Trpěli lidé v padesátých letech,ti jsou ale skromní a nesnaží se na sebe za každou cenu poutat pozornost.

Další odpovědi
aliendrone

Dokonce i s StB. :) A SVĚTE DIV SE, estébáci se mnou jednali celkem normálně. (myslím v rámci tehdejších způsobů, možná i proto, že už jsem byl esenbáky „dost dobře předzpracován“ :D) Teda teď to zní, jako kdybych byl nějaký fujtajbl disident – proboha TO NE!!! Jen jsem byl mladý, mojí milou, přátelskou, otevřenou povahu (a především tlamu :D :D) už znáš, takže žádný div, že jsem nakonec padl po hubě na tvrdou vodu.

Každopádně – dnes s mnohaletým odstupem to považuji za velmi poučnou životní lekci, přičemž o její zopakování ROZHODNĚ NESTOJÍM. ;) :D :D

da ny

S SNB ano, opakovaně (slušné jednání, vyšetřování), krádež kola, rozkrádání drahých kovů ve zdravotnictví, v jiném okresu (tahali ze mne rozumy a technologické postupy, možnosti…), svědek autonehody, fyzického napadení atp. .
S výslachem StB osobní zkušenost nemám.(politicky aktivní jsem nebyla, v KSČ také ne, z „příbuzných“ opustila nelegálně republiku jen partnerova sestra (1986).. U výslechu byl jen on. Příjemné to nebylo, nikdo ho nebil, ani prsty nepálil… :D. Protistátní aktivitu jsem nevyvíjela… nebylo tedy proč.
🙂
Z návštěv a položení květin u Pomníku 1. americké armády Ypsilonka je název křižovatky nedaleko Jesenické přehrady. (hlídáno, sledovány SPZ).
Žádný malér, postih, msta se nekonala…).