Avatar uživatele
dudu

Máte obdobné informace?

Určitě jste se již setkali s výrazem „evropská prasátka“. Dcera sestřenice, se coby mladá studentka, nedávno navrátila z výdělku za kterým na celé prázdniny vycestovala do jednoho z těchto dosud si debužírujících států. Zásluhou doporučení našich agentur pracovala jako číšnice v pětihvězdičkovém hotelu /se službami all inclusive/ na Krétě. Holky byly po celou dobu ubytovány v kumbále bez oken pod bazénem a jako odměnu si přivezly 300 eur /měly ovšem hrazenu cestu, ubytování a stravu/. Uznávám, že život často není peříčko, ale kromě zmíněného mě zaujaly některé zkušenosti z praxe na hotelu. Bylo např. běžné, že hostům byl podáván s úsměvem číslo jedna šampus vyrobený z krabicového vína a přidané minerálky. A věřte, že bylo ještě hůře, ale další technologické postupy dnes nechci publikovat. Máte prosím také podobné osobní zkušenosti, či informace od bližních?
Doplňuji:
Evropská prasátka jsou státy, které žily a bezmězně utrácely bez ohledu na svoje možnosti. Nyní chlemtají penízky celé MÚ – jedná se především o Řecko a asi bude následovat Portugalsko, Irsko atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, WeeBear před 5003 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
tojsemjá

Já slyšela (od člověka který tam pracoval),že někdy se v lakůdkách napíchala šunka voodou z inj.stříkač­ky.Byla pak šťavnatější a víc vážila.Ale to už je řada let.
Doplňuji:
Ale výraz „Evropská prasátka“ taady slyším prvně.Co přesně to má jako znamenat?Je to označení těch co to provozují,nebo nešťastníků konzumentů?Prosím kdyžtak do diskuze..

Upravil/a: tojsemjá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nemusíte jezdit ani do zahraničí a i tady se najdou restaurace kde se dočkáte třeba žvýkačky v polévce,to se stalo jedné kamarádce,dala si oběd v motorestu,ale z prací v zahraničí zkušenosti nemám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Vychlazená Tesavela jako Cinzano, jiné maso na tatarák a jednou nám na Silvestra sebrali slíbené oříšky a místo nich byla striptérka. Hrozný věci a všechno u nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Sice nemám zkušenosti s ***** hotelem, ale ten šampus a další… myslíš to vážně?
Že by to hosté nepoznali?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Představitelům členských zemí eurozóny nyní přidělávají starosti zejména čtyři země. Ty se dočkaly označení „PIGS“, které vzniklo spojením počátečních písmen jejich anglických názvů- Portugalsko (Portugal), Irska (Ireland), Řecka (Greece) a Španělska (Spain). Všechny tyto země mají problémy se svými veřejnými financemi. Nejzávažnější je však situace v Řecku, které stojí na prahu státního bankrotu.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek