Máte obavy z budoucího prezidenta?

Jsem rozpačitý z toho, co se bude přesně dít po nástupu prezidenta Zemana. I když Zeman není ideální osoba, přesto by mohl vnést do českého státu pořádek.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ar

Ne

Přžil jsem Novotného, Svobodu,Husáka,Ha­vla i Klause. Pevně věřím, že přežiju i Zemana.

Další odpovědi
pusinka50

Ne

Však on si s tím nepořádkem tady už nějak poradí, věřím mu

SengSS

Ano

Že se už konečně začne něco díť ( začne využívat z plna své pravomoce ) , ale teda nechápu proč většina mladých lidí ( Vyskoškoláků ) volilo a podporavalo KS , chápu že některé hloupé lidi dost ovlivní media ale že takto masivně no vážně k politování hodná situace , ale nejlepší že když sem se jich ptal v čem je lepší nikdo nekdokázal říct pořádný argument a jen házeli špínu na MZ . 😉 . no že toto jsou vzdělaní lidi no nevím , ale asi mají krátkou paměť , ( i když za vlády MZ jim asi moc nebylo tak to asi moc neregistrovali a dají hold jen na MassMedia :) …

Kamionak09

Ne

badisko

Ne

ne …ale mam obavy o tyto stanky pokud se tady bude porad probirat politika a take amnestie…plavani a bazenove otazky mi jsou teda milejsi …nez toto…
Doplňuji:
stranky:D

jpau

Ano

Doplňuji:
Vzhledem k jeho povaze a chování nám udělá akorát ostudu – stačilo pozorně sledovat jeho kampaň.

Co se týče pořádku a změn, které se tady zmiňují, tak nechápu, co konkrétně máte namysli. Prezident v podstatě nemá výkonou moc takže žádné změny dělat nemůže i kdyby chtěl. Další věc je, že pokud by je dělal stejně jako v době, kdy byl premiér tak si nejsem jistý, zda-li to povede k lepšímu (- využít super hospodářský růst k tomu, aby se peníze rozdali lidem, nikoli k vytvoření úspor apod., samozřejmě u těch debilnějších jedinců si tím vytvoří obrovskou popularitu, na druhou stranu, kdyby těch peněz rozdal méně a vytvořil nějakou přiměřenou zásobu, mohli jsme se dnes mít zase o něco lépe (a před tím zase o kousíček hůře) a to je, alespoň podle mého názoru, lepší).

Bedy

Ne

Ne, nemám obavy. Zeman je člověk, který se nebojí jít proti zločincům (budiž dukůazem Akce čisté ruce, apod.) a věřím, že že proti ním půjde i teďka.

A hlavně půjde proti Nečasově vládě – nebude jak Klaus sedět na tom Hradě a čekat až mu to přijde a on to buď podepíše nebo vetuje, ale už od začátku proti tomu půjde a bude navrhoval lepší řešení.

Též neočekávám podobné skandály jako za Václava Klause – návštěva v Chille, amnestie, apod.

mojitek

Ne

Proč ta rozpačitost?Podle mýho bude Zeman dobrým presidentem,vě­řím,že se konečně začne něco dít. Lidi,co volili K.S. si naivně mysleli,že po jeho zvolení přijde do České republiky „jakási noblesa“ -blbost jak trám. Zeman je muž z lidu,se svými chybami ,samozřejmě -ale to snad každej z nás. Má své názory,ale hlavně za těmi názory si stojí a dokáže je prosadit-a neveze se s davem.Takže jen čas ukáže jestli tahle volba byla správná,se uvidí. Držím mu/nám palce
Doplňuji:
tak myslím,že to Mosoj napsal docela výstižně

Pájo

Ne

Curiosity

Ne

mosoj

Ne

Já ne, ale řada lidí se určitě po jeho prvních vyjádřeních po zvolení, jistě opotila !
První ti na hradě.

tom004

Ne

Podobně jako >Ar<, jenom k nim ještě přidám Gottwalda a Zápotockého. Tak proč se bát Zemana. Bude pouze osmý v řadě. V klidu počkám na desátého. 🙂
Doplňuji:
A souhlasím s >jpau<. Vystihls to naprosto přesně.

Braník

Ano

Wang

Ne

tom004

Pro >SengSS<. „Dobrá“ rudá agitka, jenom o pár týdnů pozdě.

Pájo

>tom004<
a tahle (taky stará) agitka má jakou barvu?
http://revue.id­nes.cz/dyk-vilhelmova-schwarzenberg-d2t-/lidicky.aspx?c=A130110­_181942_lidic­ky_kot
…je modrá, fialová…?

>jpau<
to je věc názoru, kam by se pak ta rozumná rezerva ztratila, ostatně uvidíme, jak to bude s II. důchodovým pilířem

tom004

>Pájo<. Kdyby ten odkaz někdo použil jako odpověď před pár hodinama, tak by klidně tu barvu změnil. Nakonec i ten Tvůj odkaz je také „minulost“.

Pájo

Tak jest, pravdu díš.

anonym

Nemusím jej, ale určitě provede x-změn.