terry

Máte někoho podobného ve svém okolí :(?

http://www.no­vinky.cz/krimi/250886-agresivni-senior-rozbil-holi-hlavu-cyklistovi-pak-sehral-zachvat.html
Doplňuji:
Jen, že netuším, kde se ta agresivita bere. U starších lidí obzvlášť. Myslela jsem, si, že jsou už vybouření.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Aspoň o tom nevím a do hlavy není vidět.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, že ne. Otázka je podobně dogmatická, jako Máte v sousedství masového vraha? Jedná se o jediný případ za celou historii Novinek.
A několik stovek reakcí je už uvedeno v diskuzi odkazu, těžko tu vykoumáme něco objevného. Jiná věc je navazující polemika o bezzubosti policie a sílící aroganci v dopravním provozu.
Doplňuji:
ad terry, dopouštíš se přehmatu kolektivní viny. Jedná se o exces, třeba mu šíbe, může být psychopat a prostě mu ruplo mu v hlavě.
A chceš-li obecnou úvahu – starší generace je vystavena dlouhodobě brutální věkové diskriminaci, arogance kindermanagementu, ústrky, pohrdání a projevy, že jsou přítěží v krizi, kdy není na jejich důchody, jako by parazitovali na úkor těch produktivních, ačkoliv si celý život platili poctivě sociální pojištění a sami se uskrovňovali, aby vychovali děti až po studia. Nevděk společnosti a šikana nepřidá na optimismu, kdy nezbývá na tržní nájemné a seniory čeká na stará kolena živoření a zdražování zdravotní péče.

hanny 2

Naštěstí ne,alespoň o tom nevím!Ale kdo ví,lidé jsou nevyzpytatelní!

Drap

Nemám, ale plně chápu útočníka. Dobře věděl, že policie nestačí na to aby sledovala dodržování zákonů a tak vzal právo do svých rukou. Přece již každý školák ví, že po chodníku se nejezdí

anonym

J, dá se to pochopit.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2489­31-livia-klausova-pul-stoleti-se-s-klausem-nenudim.html