verunka483

Máte někdy náladu pod psa, kdy se vám nechce nikomu na nic odpovídat?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano

Myslím,že to zná každý.

Další odpovědi
pusinka50

Ne

Jestli je myšleno odpovídat zde na odpovědích, tak já si sem chodím spíš náladu zlepšit

venkovan

Ano

Nejhorší je nálada pod jezevčíka. To už snad níž nejde, snad pod žížalu.
Jinak tuto náladu mají skoro všichni ženatí. zejména ve chvíli, kdy moudře rozjímají a jejich drahá polovička jim třeba oznamuje veledůležitou informaci, že sousedka od naproti má zas nové tkaničky do bot – a doluje z muže odpověď, kde na to bere.

johana 56

Ano

Abych nekazila náladu ostatním,zalezu do kouta a vrčím sama na sebe.

led

Ano

vtedy niekedy aj štekám…

JanVal

Ano

Jak v reálném životě, tak zde. ;)

Heřman

Ne

Ale asi nevím to určitě z pravděpodobností ne.

lenka.seda

Ano

vivatis

Ne

TAKOVOU NÁLADU ABYCH ZALKEZL POD MÉHO PSA JEDINĚ SRACHY!!!NECHÁPU LIDI CO LEZOU POD SVÉHO PSA :DD

karelfodor

Ano

ale musis proste nahodit pocit,ze je ti dobre jinak muzes ztratit kamarady

Mucillinka

Ano

tekumseh

Ano

karelfodor

Urcite Ano