nikolqa.o

Máte někdo zkušenosti se zelenou kávou?

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda zelená káva opravdu podporuje nebo spíše pomáhá na hubnutí. Vzhledem k tomu jak vysoká je její cena na trhu by měla fungovat.

Vyzkoušeli jste jí už někdo?

Né že bych se chystala hubnout (asi ani nemám co :D), ale nedávno ma ně vyskočila reklama, kde na údajných oficiálních stránkách nabízeli zelenou kávu s 50% slevou za 650kč. Radši už ale na celých stránkách neuvedli, jakou váhu má za tu cenu to balení. :)

Odpovědi
JanieMar

No já nakupuji tady https://gaeta­no.cz/produkt/vi­lemova-zelena-kava-150-g/ mají ji za 199kč :) Jako všechno na hubnutí, určitě to nefunguje tak že by se stačilo napít „zázačného“ elixíru :D Ale objektivně to pomáhá :)