Avatar uživatele
Oto Beran

Máte někdo zkušenosti se školením zaměstnanců?

Dobrý den,
máte někdo s tímto zkušenosti? Případně i z druhé strany jako zaměstnanec, který byl na školení, nejlépe v oboru Marketing?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

Ano, mám.

Chceš vědět ještě něco? 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Taky mám, ale s úplně jiným školením, než jaké vás asi zajímá. Byl jsem jako lektor angličtiny školen pro výuku metodou tzv. Direct Method for English. Stálo mě to pouze čas navíc. Podmínky školení se liší podle poskytovatele, takže vám to stejně asi moc nepomůže.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Školil jsem a i jsem byl školen…
😉
Jen ai v jedom případě nešlo o marketig…
😉
___
Pokud máš ale na mysli to, že ti někdo nabídne školení (placené), abys mohl vykonávat ´něco´, za co dotyčnému ještě budeš odvádět provize (a nebo zaplatíš ´vstupní´ poplatek) – pak jsi právě ´narazil na první školení v marketingu – pokud tomu ´podlehneš´, je dotyčný ´školitel´ asi dobrej…
😁
Marketing, zjednodušeně, spočívá v umění vnutit druhému za peníze to, co bys sám nechtěl – ani kdyby ti platili…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano, z obou stran, v jiných oborech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

jó mám
školililyly nás až z toho koktám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

Bohužel s tímto zatím zkušenost nemám, ale také to teď ve firmě řeším. Chystáme se totiž uspořádat takové školení pro zaměstnance. Jak to celé bude probíhat ale zatím bohužel nevím. Už jsem se ale dívala a pronájem školící místnosti v Praze překvapivě nevyjde nijak draho. Navíc možností je v tomto ohledu spousta. Mně se docela zamlouvá třeba tento prostor – https://www.kc-greenpoint.cz/sko­lici-mistnost

Avatar uživatele
Oto Beran

Potřeboval bych doporučit kde nechat zaměstnance školit. Školení na psaní textů na web, základy marketingu, internetový marketing atd..
Nejlépe Praha nebo Brno. Ale někde, kde to opravdu nebudou vyhozené peníze.

před 3075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Oto doporučuji se podívat sem http://gradua.cz/
Nabízí spousty takových kurzů a jsou různě po ČR.

před 3073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek