Roman71

Máte někdo zkušenosti s přenosem čísla mezi virtuálními operátory?

Jde mi o to, že chci zachovat předplacené telefonní číslo Mobil.cz a převést ho pod Kaktus mobil. Nový operátor ale nemá klasickou infolinku, kde by se daly získat nějaké informace. S Kaktusem lze komunikovat jen přes Facebook nebo Instagram, což nemám a zakládat si tam účet kvůli tomu nehodlám. Poradíte někdo?

Dotaz se netýká přenosu čísla od běžného operátora k virtuálnímu :)

Nejlepší odpověď
anonym

MOBIL CZ
1.Stačí zavolat ze simky, jejíž číslo chceš přenášet, na linku 3333 pod volbou 5a tam zadat požadavek na zaslání ČVOP.
2.JAK POZNÁM, KDY PŘEJDU KE KAKTUSU?
Už v čísle ČVOP podle čtvrté až sedmé číslice poznáš, kdy je nejdřív možné přejít ke Kaktusu.
Příklad: pokud je tvůj ČVOP 12307152222228, nejbližší datum přenosu je 15.7.
3.https://www­.mujkaktus.cz/…

Další odpovědi
Kepler

S přenosem čísla od T-mobile k virtuálnímu operátorovi jsem problém neměl, je jich docela dost, co využívají technické sítě T-mobile, vše vyřídili za mně ten virtuální operátor. Komunikace s virtuálním operátorem je v mém případě zcela bez problémů, stejně jako platby – asi 3 – 5× nižší. Tomu Kaktusu bych moc nevěřil.

anonym

MOBIL CZ
1.Stačí zavolat ze simky, jejíž číslo chceš přenášet, na linku 3333 a tam zadat požadavek na zaslání ČVOP.
2.JAK POZNÁM, KDY PŘEJDU KE KAKTUSU?
Už v čísle ČVOP podle čtvrté až sedmé číslice poznáš, kdy je nejdřív možné přejít ke Kaktusu.
Příklad: pokud je tvůj ČVOP 12307152222228, nejbližší datum přenosu je 15.7.
3.https://www­.mujkaktus.cz/cs/pre­nest-cislo

Roman71

Díky Keplere. Od T-Mobile mám za paušální poplatek neomezené volání a sms, jenže data jsou jaksi dražší. Kaktus chci jen kvůli datům, ale při zachování čísla Mobil.cz. O nic jiného mi nejde. Prostě jen sekundární karta na data.

anonym

to za třetí je odkaz kde klineš na přenést číslo nahoře v liště, nikam volat nemusiš, tam zadas to čvop ktery ti poslali z mobil cz

Roman71

Ok. Díky Kevine. Mobil.cz má placenou infolinku (jednorázově 30Kč), takže ze zbytku kreditu to vyřídím hravě :)

PS: Máš palec za odpověď a nominaci za přesný postup.

anonym

mam i kaktus cz a nemuzu si vynachválit..

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.