czemira

Mate nekdo zkušenosti s libereckou firmou VESTSYS neboli vestavěné systémy? Pracuje v ni nejaky jiří Zavoral.

Doplňuji:
Myslim ze si koleduju o nic,nebo snad znas zákon ktery zakazuje ptat se na neco z me otázky? Myslim ze je dost jednoduchá a neni v ni nic negativního;-) a odpovídej prosim na otázky na které znas odpoved;-)

Odpovědi
tom004

Tu firmu neznám,bydlím na jihu,ale docela si koleduješ o malér. Zveřejnit jméno firmy a jejího zaměstnance bez souhlasu dotyčných no.....
Doplněno:
Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
Ochrana osobních údajů
§ 4 Vymezení pojmů
Pro účely tohoto zákona se rozumí

  1. osobním údajem jakákoliv informace týkající se určeného nebo určitelného subjektu údajů.

Celý zákon lze vyhledat.
Dají se najít i skončené žaloby občanů na zveřejnění jejich jmen v nějakých seznamech.Většinou ty spory vyhráli.
A otázka sice přímá a jasná velice snadno dovoluje,podle zveřejněných údajů,identifikaci jmenované osoby.A to je podle mne porušení tohoto zákona.Ale,i kdy­bych se ve své odpovědi mýlil,už se mi to párkrát stalo,klidně to uznám.Ale od toho,kdo má jiný názor bych očekával,že mi sdělí v čem a jak je to správně.Pouhé konstatování o „moudrech“,mi nestačí,protože nejen já,ale i ostatní by se mohli dozvědět,jak je to správně.

slad08

Czemira má pravdu tom004
Její otázka je přímá a jasná.
Omlouvám se, že neznám odpověď. Někdy se zde najdou lidi, kteří chtějí moudře odpovídat a přitom ani nemají tušení na co odpovídají.

olouš

S panem Zavoralem máme jenom dobré zkušenosti- cena solidní , práce provedena rychle a kvalitně – doporučujeme. Jirouškovi

Martin 5

Tuto firmu NEDOPORUČUJI!!!! Jen sliby a výmluvy kuchyn za 100 tis a kvalita nikde nic nesedí odpady jsme vytopily sousedy ,spára každá jiná,pořád vymluvy typu porouchané auto a nikdo nedorazil pak přijel pan Zaoral sám stím ,že nemá lidi a pracoval sám ,ale také to tak vypadalo kvalita žádná,Pozor na tuto firmu!!!!!

gizungira

Chtěla bych se podělit o naší negativní zkušenos s firmou Vestsys. Po zaplacení 60% zálohy, což nebylo právě málo, nastalo ticho po pěšině. Asi po 2 měsících přišel pan Zavoral a začal sám montovat vestavěnou skřín s tím, že montážníci jsou někde jinde. Začali jsme se děsit, jelikož kvalita byla špatná. Asi po měsíci slibů, výmluv typu vvymknutý kotník, porouchaná dodávka přijel pan Zavoral opět sám s dveřmi, které dle smlouvy měly být lakované MDF desky. Bylo to špatně přelakované bílé lamino, které prosvítalopřes slabou vrstvu laku. Následovaly další výmluvy…Od té doby už jsme se jen snažili, aby nám dodal dveře v požadované kvalitě a své šílené dílo dokončil. Potřebovali jsme bydlet a od uzavření smlouvy uplynuly asi 4 měsíce. Nakonec si po dlouhém dohadování smontovaný korpus odvezli a zálohu nám vrátili. Stálo nás to spoustu času a nervů. Myslím, že firmy jako tato by prostě měly zmizet z povrchu zemského.

Lemuuur

Já mám bohužel negativní zkušenost. Do té doby než jsem zaplatila za kuchyň zálohu, tak byl pán hrozně ochotný. Ale potom už spíše mrtvý brouk. První problém nastal, když měl poslat plánek rozvodů, aby pán co mi dělal jádro věděl co a jak. To jsem ho musela urgovat cca 10 dní (slíbeno bylo, že mi bude zaslán do 2. dne) . Další problém nastal s dovozem. Byl domluven termín, ale vůbec se neozvali a když jsem jim volala začali se vymlouvat na auto. Vždy slíbili, že se ozvou a nic. Na kuchyň stále čekám a už ani nepředpokládám, že jí někdy uvidím.

Jířa 21

Dobrý den. Je smutné, že většina názorů říká A a už neřekne B. Neboli – kuchyň u paní již dávno stojí, byla ve skluzu, to je pravda ale technice neumíme poručit. Ale omluvili jsme se!!! Paní jsme udělali slevu,nepočitali desítky dražších úchytek a zdarma odvezli z bytu 100ky kg bordelu. A dále jsme udělali co jsme ji na očích viděli. Toť asi vše.

Missi

Příspěvek smazán administrátorem.

Jířa 21

Škoda, že se obě paní nespojili. Mohlo být hned jasno a po nervech. Paní má samozřejmě hotovo a teď jí děláme další věci. Asi to nebyla taková hrůza?? Toť vše.

Jenda Zak

Souhlas. Taky vše proběhlo v pohodě a to dělali docela vymazlenou kuchyň. A tak to má byt.

Jenda Zak

Souhlas. Taky vše proběhlo v pohodě a to dělali docela vymazlenou kuchyň. A tak to má byt.

Jenda Zak

Souhlas. Vše proběhlo v pohodě. Tak to má být.

jarina 38

Zkušenosti mám výborné. Profesionální přístup od samého začátku až do konce. Dělali mi celý byt. Nějaké malinkaté mušky to mělo, ale do týdne!! bylo vše odstraněno. Fakt spokojenost a mohu doporučit, tak jako svým známým, kteří byli překvapený i z rozumné ceny.

czemira

To je asi jako kdybych se zeptal zda nekdo neco nevi o Karlu Gotovi z Prahy nebo kde vlastne zije;-) dal se kochej svoji sbírkou zákonů;-)