Complex

Máte někdo zkušenosti s konopným čajem, který se i běžně prodává? Má to alespoň nějaké vzdálené účinky jako THC?

Viz: https://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=%C4%8D­aj%20z%20konop%C3%AD&sg­Id=ubainxI0xckE_vmjn-JcThwoknLNki-azGmoYGq7zq%3D%3D&t­hru=&aq=#utm_sou­rce=seznam.cz&ut­m_medium=refe­rral

Odpovědi
Drap

THC bys marně hledal. Vyrábí se z průmyslového konopí, téměř bez THC.

Katie13

Pochybuji, navíc… THC je rozpustné hlavně v tucích, takže i kdyby tam krapet bylo, vodou byste ho moc neuvolnil.