Yavin

Máte někdo zkušenosti s Goldenbiz?

Odpovědi
Buchýč

Tato otázka by mě taky zajímala. Dneska sem shlédnul to jejich informační video

Steanly

Zkušenosti mám :)
Zboží dochází a provize vyplácí, pokud máte ještě dotaz, tak napište na standikok@seznam.cz
Jsem sem se přihlásil jen abych reagoval :)

MartinSP

Nakupováním úplně bězných a v domácnosti potřebných věci se dají také vydělávat moc zajímavé peníze. Nakupuju potřebné věci z pohodlí mého domova, které jsou ještě levnější než v kamenných obchodech a navíc tím, že tuto možnost nabídnu dále si vytvářím velmi slušný pasivní příjem. Mrkněte na odkaz jak to funguje a určite nebudete litovat.

http://golden­biz.eu/index.php?i­do2=125420

Registrace je zcela ZDARMA!
Informace Vám rád poskytnu na goldenbiz@sptrade.cz

tomstoun

Mám.Nová firma působící oid března tohoto roku.Nejlepší je se podívat na jejich video a sám posoudit co a jak. Ja byl pro.http://gol­denbiz.eu/index­.php?ido2=126069

Rimobul

Jen ty nejlepší! www.goldenbiz.sk

Zdroj: www.goldenbiz.sk

gagatek

VELKÉ ZMĚNY V SYSTÉMU GOLDENBIZ!
Od 1.7. 2012 poštovné pro ČR ZDARMA! Do té doby, než firma vybuduje vlastní sklady, aby mohla i nadále rozšiřovat a zlevňovat svůj sortiment (hlavně v oblasti potravin), zrušila povinné nákupy (této možnosti se dá skvěle využít, k nezávazné registraci a k budování vlastní struktury! Já jsem taky dlouho hledala fungující přivýdělek k mateřské, a s touto firmou, jsem po třech měsících spolupráce velice spokojená! Více na: http://golden­biz.eu/index.php?i­do2=126076
epište odpověď…