gecco

Máte někdo zkušenost s OffLine ´mapami´ na Androidu 4.4?

Resp. jaké mapy nainstalovat – jedná se mi o silniční a turistické mapy Cz a alespoň silniční (lépe i turistické) A, D, It, Sk…
Díky předem, nebudu mít čas je vyzkoušet před ´potřebným´ použitím…
_____________
Sákryš – to ´tu´ nemá nikdo droida s mapama?
😉
No nic, tak vyzkouším některé podle androidních fór – a dám vědět…
😉

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Mapy. cz mají nyní ( asi půl roku !) bezvadné mapy Off Line. Osobně používám turistickou pro GPS a nemohu si ji vynachválit. Pokud máš místo v paměti ( nebo na kartě) můžeš si stáhnout všechny druhy.
Je to stejné jako mapy na Seznamu.
Turistickou kvalitnější neseženeš. Samozřejmě je to jenom pro ČR.
Tak koukám je to i pro Slovensko.

Další odpovědi
anonym

Já mám starej a blbej telefon a taky mi volají jen blbci.

brillant

Jestli pomůžu nevím, ale jako navigaci na Androidu jsem používal MapFactor Navigator.

nikolqa.o

Já mám v mobilu HERE od Microsoftu a ještě Navigation. Bohužel mě kvůli blbé GPS ani jedna moc dobře nefunguje, ale přítel je má v telefonu, jezdí podle nich pořád a nestěžuje si. Dovedli ho zatím všude.

Lamalam

Ale ale. Před časem jsi tady horoval za hloupý telefon a najednou Androjd?
Bohužel, mám telefon pro jinou platformu, takže neporadím.

gecco

Telefon mám pořád hloupý a nehodlám to měnit…
Ale chci vyzkoušet tablet – jestli mi bude ´na cesty´ stačit místo notesu… No – a kdyžuž to má GPS, tak proč i to nevyzkoušet?
😉

mosoj

Koupil jsem si telefon s Androidem za 2 k hlavně kvůli navigaci v terénu. Již mnohokrát jsem nevěděl na křižovatce lesních cest kterým směrem jít. Navigace mně to ukázala i bez signálu.
Aplikace Mapy.cz umí i přetočit mapu tím směrem , kterým ukazuje telefon !!!

gecco

Jo – díky za info, vyzkouším Mapy.cz – a dám vědět…
😉