Avatar uživatele
hanny 2

Máte někdo zkušenost(nebo někdo z vašeho okolí) s termo-masážním lehátkem CERAGEM? V případě,že ano,tak jakou?

Ptala jsem se tu před necelými 4-mi roky (1 odpověď),tak se ptám znovu.Zajímalo by mě,jestli je to doopravdy takový „zázrak“,že by i stálo za to,koupit si je domů.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyzkouseli-jste-nekdo-masazni-lehatko-ceragem-melo-to-nejake-ucinky-na-vas-organismus

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3088 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Teta si ho koupila, upřímně si myslím, že vyhodila peníze. Slibovala si od toho, že k ní budou chodit kamarádky na masáže a bude od nich vybírat po 150 kačkách. Jenže její kamarádky nejsou žádná smetánka, je to tu a tam osaměle žijící paní, nebo vdova, nebo částečná invalidní důchodkyně, nebo úřednice z kanclu pracující za pár šestek… Kdo z nich si to dovolí, vyplazovat jednou, dvakrát týdně za strojní masáž na lůžku? Kdyby jim to fakt pomohlo, tak by možná i vyplazovaly, z čehož usuzuju, že až tak moc to zas nefunguje. Já jsem si jednou ze zvědavosti lehl, a nebylo mi to moc příjemné, méně kulantně řečeno byl jsem pak do**baný jak samica. Dát si dalších pět (třeba) masáží a čekat, jestli si na to tělo „zvykne“ a bude to pak příjemnější a snad i od něčeho pomůže, nebo naopak to bude čím dál tím… stejné, to se mi nechtělo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zasu

Lehátko jsem si pořídila před 11-ti lety. Ze začátku jsem ho dost používala, pak stále méně, až jsem přestala. Nejspíš z pohodlnosti, ale asi také proto, že mě různé bolesti kloubů,které jsem původně měla, postupně opustily. Po asi tříleté přestávce jsem se k němu kajícně vrátila, protože mne začala trápit kyčel a k ortopedovi jsem se neprobojovala (jsem objednána za déle než 5 neděl). Teplo z lehátka mi dělá viditelně dobře, i když zatím se zázraky nedějí. Masíruji se cca 3 týdny a sice kulhám, ale už se na nohu aspoň postavím. Momentálně jsem ráda, že Ceragem mám.

před 2581 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek