hanny 2

Máte někdo zkušenost(nebo někdo z vašeho okolí) s termo-masážním lehátkem CERAGEM? V případě,že ano,tak jakou?

Ptala jsem se tu před necelými 4-mi roky (1 odpověď),tak se ptám znovu.Zajímalo by mě,jestli je to doopravdy takový „zázrak“,že by i stálo za to,koupit si je domů.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyzkouseli-jste-nekdo-masazni-lehatko-ceragem-melo-to-nejake-ucinky-na-vas-organismus

Odpovědi
cochee

Teta si ho koupila, upřímně si myslím, že vyhodila peníze. Slibovala si od toho, že k ní budou chodit kamarádky na masáže a bude od nich vybírat po 150 kačkách. Jenže její kamarádky nejsou žádná smetánka, je to tu a tam osaměle žijící paní, nebo vdova, nebo částečná invalidní důchodkyně, nebo úřednice z kanclu pracující za pár šestek… Kdo z nich si to dovolí, vyplazovat jednou, dvakrát týdně za strojní masáž na lůžku? Kdyby jim to fakt pomohlo, tak by možná i vyplazovaly, z čehož usuzuju, že až tak moc to zas nefunguje. Já jsem si jednou ze zvědavosti lehl, a nebylo mi to moc příjemné, méně kulantně řečeno byl jsem pak do**baný jak samica. Dát si dalších pět (třeba) masáží a čekat, jestli si na to tělo „zvykne“ a bude to pak příjemnější a snad i od něčeho pomůže, nebo naopak to bude čím dál tím… stejné, to se mi nechtělo.

Zasu

Lehátko jsem si pořídila před 11-ti lety. Ze začátku jsem ho dost používala, pak stále méně, až jsem přestala. Nejspíš z pohodlnosti, ale asi také proto, že mě různé bolesti kloubů,které jsem původně měla, postupně opustily. Po asi tříleté přestávce jsem se k němu kajícně vrátila, protože mne začala trápit kyčel a k ortopedovi jsem se neprobojovala (jsem objednána za déle než 5 neděl). Teplo z lehátka mi dělá viditelně dobře, i když zatím se zázraky nedějí. Masíruji se cca 3 týdny a sice kulhám, ale už se na nohu aspoň postavím. Momentálně jsem ráda, že Ceragem mám.