ahold

Máte někdo zkušenost, a jakou, z nakupování v tržnici Kudowa Zdroj?

Nejlepší odpověď
Agneta

Směla bych odhadnout, že to tam bude stejné, jako na každé jiné polské tržnici, to znamená nejpodřadnější výrobky jednodenní životnosti…:DDD

Další odpovědi
anonym

Ceny pro českého občana přijatelné, uzenářské a sýrařské výrobky vysoké kvality. řemeslnické potřeby s dlouholetou životností, přívětiví prodavači…