Angeles

Máte někdo skušenosti s nabízenou brigádou „práce doma“ ?

Na internetu nabízejí práci přímo z domova, jedná se buď o obálky a nebo o další podobné věci. Moc tomu nevěřím, zda se mi to jako podvod. Co myslíte vy?

Odpovědi
xVinc

Zkusil jsem už je to asi 7 let. „Nadepisování a rozesílání obálek“ nevim přesně ale za 300 jsem obdržel hromadu nakopírovaných paírů nějakého pochybného vydavatelství a ty sem musel rozeílat – tzn. podat si svůj inzerát nechat si zaplatit, okopírovat papíry a poslat dalšímu zájemci o práci.
Dalo mi hodně práce než se mi vrátilo oněch 300, pak sem toho hned nechal. Podle mě jde vždy o podvod. Myslým že pokud by někdo měl takovou práci nabídl by jej svým známým, rodinám a ne na netu.