cappuccino

Mate nekdo na pozemku sovu?

Nasla jsem na parapetu vycucle mysi. Po kratkem patrani jsem zjistila, ze nas navstevuje sova, usadi se na tramu pod strechou a pochutnava si na myskach. Taky vim, v kterem komine bydli.
Prisli jsme o kocoura, ale zato mame sovu! Jsme stastni, ze nas priroda takhle odmenuje:)

Nejlepší odpověď
orwell

Do jisté doby jsem se domníval, že ano. Ovšem po delším pátrání a pozorování jsem zjistil, že houkání sýčka – posla špatných zpráv – vyluzoval občas vítr na nedoléhajících domovních dveřích. Takže sovu nemám, ale viděl jsem hnízdit poštolku na parapetu okna ve 2. patře budovy svého někdejšího zaměstnavatele a moc se jí tam líbilo. 🙂

Další odpovědi
Drap

Už ne

Rokio

Ano, doma máme sovu, ale není to opravdová sova. Vyhrál jsem před několika dny první cenu v soutěži, kde jsem dostal sovu ze dřeva společně s dalšími věcmi.

Výhru jsem dal své rodině. Nic jsem z toho nechtěl.

cappuccino

@orwell: :)