Mousinek

Máte nějaký zlozvyk?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ten který je

Ano

Cigarety.

led

Ano

dudu

Ano

cigarety

Terryle

Ano

Hlodání nehtů. Třeba měsíce mi vydržej upravený a přiměřený (pár milimetrů, delší moc nemusím a kvůli hře na kytaru mám skvělou výmluvu), ale pak se jeden blbě zalomí, není po ruce pilník, chci ho zarovnat… a najednou je pryč. A jak je pryč jeden, tak se pustím i do dalších, protože nač si je pěstovat, když to s tím jedním pryč vypadá jen blbě. Pak to je furt dokola, než mi dorostou, pak zase vydržej. Pár měsíců delší, pár měsíců ohlodáno. Zbytky dávnýho zlozvyku z dětství.

quentos

Ano

snadno a rychle se vytočím, ale zas to má výhodu, že kdybych to přecházel, šlo by to na srdce :{)>

poa.li

Ano

anonym

Ano

cigarety,prudkost

anonym

Ano

Ono podle mě se dobré zvyky a zlozvyky občas kompenzují. Jako např. tento:
Zlozvyk piť po večeroch alkohol vedie k veľmi užitočnému zvyku piť po ránach minerálku.

Martina S.

Ano

Ano, kouření, ale nějak mě to zatím neomezuje a ani mě zatím nikdy nenapadlo přestat. Je to takový můj koníček.

zmimi

Ano

bohunka1

Ano

Cigarety-ráda kouřím, je to můj jeden z požitků.