Avatar uživatele
Meggie2

Máte nějaký tip na prázdninové výlety po ČR?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 303 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Vlož podrobnosti, výlet může být jednodenní, ale i delší, spojený s tábořením (POZOR, v Črdeli platí ZÁKAZ TÁBOŘENÍ!), nebo spaní v hotelu apod.
Dále – pěší/veřejnou dopravou, autem, na motorce? Dále „vhodný pro rodiny s dětmi“ nebo „dospělácký“? Atd. atd., chápeš? 😉 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ano, mohl bych tu popsat nebo dát odkazy na desítky různých cílů nebo tras. Takto obecný dotaz je k ničemu … Minimálně je potřeba vědět aspon přibližně kde a forma (krátký výlet, delší pobyt, cyklistická trasa, čundr …).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Zaleží na tom,jaké výlety si predstavuješ.Krasna je třeba Šumava,Jesení­ky,Krkonoše,Brou­movsko…
Jinak pro Aliendrone-zákaz táboření na celém území ČR neplatí.Ja třeba běžně spím pod širákem nebo pod stanem v Chko Broumovsko,nikdy jsem neměl problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

No vzhledem k tomu že není bližší specifikace, tak pro případ že by to měly být výlety s detmi, upozorňuji že na Dečku už vyhlásili letošní prázdninovou hru která je právě o výletech s dětmi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

My jsme byli v Plzni a okolí. Je tam krásně, pěkné památky! No a s dětmi jsme byli v https://www.di­nopark.cz/cz/plzen a to teda super. Pro děti paráda, i dospělí si to tam užijí. Tak to je náš tip :)

Avatar uživatele
TominkaFuky

Mně se moc líbí, že se ty modely dinosarů hýbou a jsou ozvušené. Pro děti je to fakt zážitek :) A taky se mi líbí nápad s tím paleontologickým hřištěm :) To taky děti zaujme :)

Avatar uživatele
aliendrone

Rocker>>> Spaní pod širákem/bivakování (JE povoleno), protože to NENÍ táboření. To teprve až když rozděláš oheň či jinak splníš podmínky pro „táboření“. 😉 🙂

Avatar uživatele
Pepa25

aliendrone: samozřejmě žádný zákaz táboření v ČR neexistuje, se souhlasem majitele lze spát kdekoliv mimo přírodní rezerva a národní parky https://www.4cam­ping.cz/clanky/po­radna/nocuji-nebo-uz-taborim-jak-legalne-prespat-v-prirode/

Avatar uživatele
aliendrone

Pepa25>>> Vlastně mě ani NEPŘEKVAPUJE, že (jako o MNOHA jiných věcech) NIC NEVÍŠ. Nebo jen nechceš vědět? 😉 😁
Táboření (s vyjímkou vyhrazených míst) je PO CELÉM ÚZEMÍ Črdele ZAKÁZÁNO a to už celkem DLOUHO. Smajlíky nakonec > 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁:-D

Avatar uživatele
Pepa25

aliendrone: zdroj místo smajlíků by nebyl? Můj zdroj (viz odkaz) uvádí OPAK.

Avatar uživatele
aliendrone

Pepa25>>> No TOHLE už je „do nebe volající“! VÁŽNĚ bys měl přerušit styky s Pirátskou vyfetovanou verbeží (případně zajít k odborníkovi, pokud jde o nějakou klinickou poruchu). 😮 😕

Nemusím se unavovat odkazováním, postačí mi TVŮJ ODKAZ, který nejenže neuvádí opak (jak typicky nestydaté havloidní tvrzení 😕 ), ale POTVRZUJE to, co jsem napsal. Raději to zkopčím sem.

Táboření je na většině míst zakázáno, případně k němu musíte mít souhlas majitele pozemku.

Tou „většinou míst“ se myslí VŠECHNA, která NEJSOU určena k TÁBOŘENÍ. Uvádět lidi V OMYL tvrzením, že zákaz táboření v Črdeli neexistuje (ať pak platí desetitisícové pokuty!) – tohle je i na havloidně progresivního liberála DOST SPROSTÝ, nemyslíš? 😕 😕 😕

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování