Meggie2

Máte nějaký tip na prázdninové výlety po ČR?

Odpovědi
aliendrone

Vlož podrobnosti, výlet může být jednodenní, ale i delší, spojený s tábořením (POZOR, v Črdeli platí ZÁKAZ TÁBOŘENÍ!), nebo spaní v hotelu apod.
Dále – pěší/veřejnou dopravou, autem, na motorce? Dále „vhodný pro rodiny s dětmi“ nebo „dospělácký“? Atd. atd., chápeš? 😉 🙂

Pepa25

Ano, mohl bych tu popsat nebo dát odkazy na desítky různých cílů nebo tras. Takto obecný dotaz je k ničemu … Minimálně je potřeba vědět aspon přibližně kde a forma (krátký výlet, delší pobyt, cyklistická trasa, čundr …).

Rocker

Zaleží na tom,jaké výlety si predstavuješ.Krasna je třeba Šumava,Jesení­ky,Krkonoše,Brou­movsko…
Jinak pro Aliendrone-zákaz táboření na celém území ČR neplatí.Ja třeba běžně spím pod širákem nebo pod stanem v Chko Broumovsko,nikdy jsem neměl problém.

petrph

No vzhledem k tomu že není bližší specifikace, tak pro případ že by to měly být výlety s detmi, upozorňuji že na Dečku už vyhlásili letošní prázdninovou hru která je právě o výletech s dětmi.

Vercule

My jsme byli v Plzni a okolí. Je tam krásně, pěkné památky! No a s dětmi jsme byli v https://www.di­nopark.cz/cz/plzen a to teda super. Pro děti paráda, i dospělí si to tam užijí. Tak to je náš tip :)

TominkaFuky

Mně se moc líbí, že se ty modely dinosarů hýbou a jsou ozvušené. Pro děti je to fakt zážitek :) A taky se mi líbí nápad s tím paleontologickým hřištěm :) To taky děti zaujme :)

aliendrone

Rocker>>> Spaní pod širákem/bivakování (JE povoleno), protože to NENÍ táboření. To teprve až když rozděláš oheň či jinak splníš podmínky pro „táboření“. 😉 🙂

Pepa25

aliendrone: samozřejmě žádný zákaz táboření v ČR neexistuje, se souhlasem majitele lze spát kdekoliv mimo přírodní rezerva a národní parky https://www.4cam­ping.cz/clanky/po­radna/nocuji-nebo-uz-taborim-jak-legalne-prespat-v-prirode/

aliendrone

Pepa25>>> Vlastně mě ani NEPŘEKVAPUJE, že (jako o MNOHA jiných věcech) NIC NEVÍŠ. Nebo jen nechceš vědět? 😉 😁
Táboření (s vyjímkou vyhrazených míst) je PO CELÉM ÚZEMÍ Črdele ZAKÁZÁNO a to už celkem DLOUHO. Smajlíky nakonec > 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁:-D

Pepa25

aliendrone: zdroj místo smajlíků by nebyl? Můj zdroj (viz odkaz) uvádí OPAK.

aliendrone

Pepa25>>> No TOHLE už je „do nebe volající“! VÁŽNĚ bys měl přerušit styky s Pirátskou vyfetovanou verbeží (případně zajít k odborníkovi, pokud jde o nějakou klinickou poruchu). 😮 😕

Nemusím se unavovat odkazováním, postačí mi TVŮJ ODKAZ, který nejenže neuvádí opak (jak typicky nestydaté havloidní tvrzení 😕 ), ale POTVRZUJE to, co jsem napsal. Raději to zkopčím sem.

Táboření je na většině míst zakázáno, případně k němu musíte mít souhlas majitele pozemku.

Tou „většinou míst“ se myslí VŠECHNA, která NEJSOU určena k TÁBOŘENÍ. Uvádět lidi V OMYL tvrzením, že zákaz táboření v Črdeli neexistuje (ať pak platí desetitisícové pokuty!) – tohle je i na havloidně progresivního liberála DOST SPROSTÝ, nemyslíš? 😕 😕 😕