FlAsh_7

Máte nějaký svůj seznam kontaktů?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že každý, kdo používá email a s někým si dopisuje, má dotyčné uložené v sezmamu kontaktů..

Používám gmail, který kontakty řadí podle jejich frekvence., tedy četnosti užívání.

Když začínám psát, gmail nabídne emailovou adresu,
--

Pokud myslíte jiné kontakty, mám je ještě uvedené v bloku z doby, kdy jsem nepoužívala emal. Ale adresář využíván např. při psaní pohlednic atd. .

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, dá se předpokládat, že svůj adresář maj všichni …

… sice nejsem češtinář, ale odvozuju (počešťuju): kontakt >>> spojení >>> adresa … no, a to tady bylo ještě před počítačema …

Drap

Ano, mám