ReHu

Máte nějaký návrh na jména? Od G.

Kamarádce se dnes v noci narodilo 6 psích holčiček a 6 psích chlapečků.Odkazy na psí kalendáře a seznamy nedávejte, ty studujem. Myslela jsem třeba na jména, která se vám líbí.
Doplňuji:
Prosím – pouze jména od G.

Nejlepší odpověď
rynek878

Asi jsem už přišel pozdě,ale co kdyby:

Zdroj: http://www.hod-dog.estranky.cz/clan­ky/psi-jmena/psi-jmena-na-g

Další odpovědi
1popelka1

Jména psů mých známých : Gouda, Gryzly, Gaspy (do Gasparova-Kasparova).
Víc dohromady nedám, protože neznám.
Doplňuji:
12 štěňátek – to je tedy pěkné nadělení 🙂 Co je to za rasa?

anonym

Ginger,Gek,Gip­sy,Gejsa,Goro,Ger­tie,Golias.

panenka

Mě se líbí s holčičích jmen-Besina,ELI,KIKINA (tohle jméno má náš pes),Rita,JES­SI,ELSA.
A z chlapských jmen bych dala REXE,REKA,DANA,A­RONA,AZORA,BE­NA.

anonym

GRATULUJI!!!: GALA,GIGA,GENA,GI­ORGINA,GYLADA,
GOGINA.KLUCI:GOL­GIN,GELAR,GUPIN,
GEPARD,GOLEM,GO­GO!!!---ZAJ-PO

Zdroj: TATO JMÉNA SE MI LÍBÍ

FOG

Lady „GAGA“.

anonym

A co treba Gina(DZINA)-Gery-Gogo-Glena-Goro-Gizi.

Miroslavst

Gejša, Guma

oskar

Gard,Gerry.

led

Ja som pri mojich psích slečnách chvíľku počkala a mená si ich našli samé.

bubukaa

gigi(džidži), gumítek ,grepík ,gogo ,vivi ,ty (taj),
kojo (koudžou), mazel ,kámoš ,pusa ,pusík, sisi, guba, sultán
výmýšlela jsem a tyhle se mi líbí

kapka

Lady Gaga mě pobavila. A co třeba mistr Gott? 😁
Co je to za plemeno? Jestli nějaký malý, tak by se mohl pejsek jmenovat Gaučák a jestli velký a zuřivý, tak Gauner. 😁

ReHu

>rynek878 – stránek se jmény a kalendáři psů je mnoho, mnoho. Prošli jsme jich asi 15. Proto jsem prosila o jména, která se vám líbí a ne o odkazy.
Přesto díky.

Miroslavst

Koukám, že panenka poradila plno jmen začínajících na G. :D
Třeba gejša bych řekl já.

dagry

Miroslave to jsem se taky pobavila 🙂. JOjo naše Panenka to je perla.

annas

Dagry, když jsem četla Vaši reakci, neochopila jsem, o čem píšete. Já jsem totiž odpověď nečetla, ale nedopatřením dala bod.
Aspoň občas něco veselejšího.

ReHu

Je to APPENZELLSKÝ SALAŠNICKÝ PES.
Výborná povaha do rodiny.

1popelka1

oprava – OD Gasparova… ne do 🙂