Jak je to se psími kalendáři?

Nejen na internetu, ale také v psích časopisech a všude možně jsem alespoň jednou viděla kalendář se psími jmény. Ještě se mi však nepodařilo najít dva psí kalendáře, kde mají ve stejný den svátek stejná jména. Dá se psím kalendářům věřit? Nebo není známo, kdy má náš pejsek svátek?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší asi bude,aby naši mazlíčci slavili svátek se svým páníčkem,tím chci říct,že ani nepotřebujeme žádný kalendář,jen kdyby jejich prodej šel na útulek,tak bych si jej koupila.V tomhle ten můj mazlík stejně není!

Zdroj: http://www.psi-kalendar.cz/

Další odpovědi
bobánek

Druhým rokem si kupuju kalendář kde jsou jak lidská tak i psí jména.Bouhužel jméno mého čtyř nohého miláčka tam není.