PO

Máte nějakou zkušenost s vykládáním karet?

Byl jste někdo u kartářky? Máte s tím zkušenost, jestli je to alespoň trochu o pravdě?

Nejlepší odpověď
Lencis

Myslím že dostanete velmi rozporuplné odpovědi.

Můj názor je takový, že na tom určitě trochu té pravdy je, stejně jako na čtení z koule, z dlaně či jen vytáhnutí štěstíčka v pytlíku… zkrátka jako na všech informacích z „Jasnozřivých služeb“… tito lidé jsou velmi dobrými empatiky, mají už také nějakou zkušenost s lidskou psychologií… netušíte kolik toho o sobě prozradíte v prvních třech minutách (nemluvě o detailech jako snubní prsten, hlína za nehty, křížek na krku, nebo jen výraz oblyčeje) to vše o vás mluví… tyto výklady jsou založeny také na otázkách typu: Mám pocit, že stojíte před velkým rozhodnutím, je to tak? No kdo by nestál… každý den se musíme rozhodovat a vy jen přikývnete a dáte prostor k další otázce. „Týká se to zřejmě vaší rodiny…“ vy váháte… „nebo možná zaměstnání…“ Ano to je pravda jak to víte? divíte se… a paní s nadpřirozenými schopnosti už je doma..

Ne nechci se s nikým hádat, možná že jsem jen příliš skeptická nebo jsem nepotkala člověka, který by ve mě opravdu vzbudil dojem, že není jen podvodník a obchodník s lidskou touhou věřit v nadpřirozeno.

Další odpovědi
alenka901

já sama vykládám již 14let sobě a svým známym a musím potvrdit že všechny moje výklady do puntíku vyšli,neživím se tím protože je to dar a za ten bych si neměla brát peníze,odměnou pro mě je to že to lidem vychází a že jsou klidnější.já byla u kartářky jednou u paní mayerový z kralup nad vltavou a mám plno známých co tam chodí pravidelně její ůspěšnost je 99%

anonym

Ano, byla jsem u kartářky Ariany Argoni asi před 11 lety a vše, co mi z karet vyložila o minulosti, byla pravda. Vyložila mi i budoucnost, která také vyšla. Takže k té bych měla důvěru. U ostatních nevím, nemohu posoudit.

Dandi

Teta byla na výkladu a řekli ji, že babička umře dříve než děda, ale přitom teď děda leží v nemocnici, tak nevím no =D