Avatar uživatele
PO

Máte nějakou zkušenost s vykládáním karet?

Byl jste někdo u kartářky? Máte s tím zkušenost, jestli je to alespoň trochu o pravdě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Myslím že dostanete velmi rozporuplné odpovědi.

Můj názor je takový, že na tom určitě trochu té pravdy je, stejně jako na čtení z koule, z dlaně či jen vytáhnutí štěstíčka v pytlíku… zkrátka jako na všech informacích z „Jasnozřivých služeb“… tito lidé jsou velmi dobrými empatiky, mají už také nějakou zkušenost s lidskou psychologií… netušíte kolik toho o sobě prozradíte v prvních třech minutách (nemluvě o detailech jako snubní prsten, hlína za nehty, křížek na krku, nebo jen výraz oblyčeje) to vše o vás mluví… tyto výklady jsou založeny také na otázkách typu: Mám pocit, že stojíte před velkým rozhodnutím, je to tak? No kdo by nestál… každý den se musíme rozhodovat a vy jen přikývnete a dáte prostor k další otázce. „Týká se to zřejmě vaší rodiny…“ vy váháte… „nebo možná zaměstnání…“ Ano to je pravda jak to víte? divíte se… a paní s nadpřirozenými schopnosti už je doma..

Ne nechci se s nikým hádat, možná že jsem jen příliš skeptická nebo jsem nepotkala člověka, který by ve mě opravdu vzbudil dojem, že není jen podvodník a obchodník s lidskou touhou věřit v nadpřirozeno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alenka901

já sama vykládám již 14let sobě a svým známym a musím potvrdit že všechny moje výklady do puntíku vyšli,neživím se tím protože je to dar a za ten bych si neměla brát peníze,odměnou pro mě je to že to lidem vychází a že jsou klidnější.já byla u kartářky jednou u paní mayerový z kralup nad vltavou a mám plno známých co tam chodí pravidelně její ůspěšnost je 99%

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, byla jsem u kartářky Ariany Argoni asi před 11 lety a vše, co mi z karet vyložila o minulosti, byla pravda. Vyložila mi i budoucnost, která také vyšla. Takže k té bych měla důvěru. U ostatních nevím, nemohu posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Teta byla na výkladu a řekli ji, že babička umře dříve než děda, ale přitom teď děda leží v nemocnici, tak nevím no =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek