Angi-Shy

Mátě nějakou zkušenost s číslem +420477071183?

Včera mi volali, že jsou z Vodafone a nabízeli přechod od O2. Upřímně už delší dobu přemýšlím, že k Vodafonu přejdu, tak mě při telefonátu ani nenapadlo si to číslo ověřit na internetu. Dnes mi prý zavolá nějaký nadřízený, který mi poradí s tím, jak prej nějak zařídit přechod od O2 či co. Až dnes jsem si to trochu rozebrala v hlavě a začala jsem být skeptická, číslo na internetu lidi hodnotí napůl negativně, ale i pozitivně, tak teď nevím, na čem jsem :/ má s tímto číslem někdo také zkušenosti a doporučujete se s nimi dál bavit? Četla jsem i článek o tom, že Vodafone plánuje také po vyčerpání dat vypnout internet místo zpomalení, ale když jsem se na to zeptala téhle operátorky, tak prý nic takového neplánují, tak mi to cele začíná být podezřelé… příště asi rovnou pokládat a zařizovat si tyhle věci rovnou na pobočce, viďte? :/

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máte mobilní telefon s Androidem můžete si nainstalovat aplikaci „Můžu to zvednout?“ která funguje tak, že u neznámého čísla hned zobrazí případná varování od ostatních uživatelů nebo alespoň informaci zda jde o telemarketing, nebo něco jiného, můžete se pak rozhodnout hovor ani nezvedat nebo jej pro vás aplikace může automaticky blokovat (aplikace automaticky blokuje ta čísla která mají od ostatních uživatelů mnoho negativních hodnocení). Tak to mám nastaveno a od podobných vykuků, kteří by se se mnou snažili po telefonu vyjednávat jakoukoli smlouvu mám klid, za poslední rok se mi žádný takový nedovolal, aplikace jich zablokovala zatím 16. Tahle aplikace je vlastně takový telefonní anti-spam filtr, stejně jako u emailu se bez takového filtru nevyžádaných reklamních sdělení dnes už neobejdete měl by být přirozenou součástí i každého telefonu, protože těch nevyžádaných volání je stále víc a tohle je způsob jak je výrazně omezit.

Další odpovědi
kodl67

Já osobně ne.Ale nedávno jsem chtěl od Vodafone odejít,další den volala z jejich centra paní a dala mi slušnou nabídku.Takže jsem to po telefonu potvrdil,za pár dní došla poštou smlouva.Stav se radši na prodejně a poptej se osobně.

Zdroj: https://www.mu­zutozvednout.cz/te­lefonni-cislo/477071183

Vodafone

Dobrý den,
opravdu se jedná o naše prodejní call centrum. Číslo si ověříte také na stránce https://www.vo­dafone.cz/kon­takty/partner­ska-prodejni-call-centra/. Omlouvám se, že vás kolegyně neupozornila na změnu u datových služen. Od 25. 8. 2017 měníme podmínky datových balíčků. Od tohoto data zachováváme plnou rychlost připojení, díky funkci DataLimit. Tato funkce ale umožňuje nastavení na nulu, kdy se po vyčerpání základního objemu dat nepřipojíte. Všechny informace máme na stránce https://www.vo­dafone.cz/zme­na/. Rádi předáme zpětnou vazbu kolegům. Jen nám prosím napište přes formulář http://tam.je/forum, kam do potřebných kolonek uveďte jen kontaktní telefonní číslo a nic dalšího nezaškrtávejte. Potřebujeme datum a čas hovoru. Děkujeme :) Tomáš

Muffz

Určitě bych to řešil na pobočce, oni na těch callcentrech často zamumlají na začátku název společnosti, někdy tam přemumlají i něco jiného. Nejlepší je na pobočce si vyřídit celou smlouvu, doptat se na vše naživo a je. A při té příležitosti se zeptat, zda je to číslo oficiální od Vodafone, kdyby někdy volalo znovu.