Kelt

Máte nějakou oblíbenou nebo zatracovanou postavičku?

Máte nějakou oblíbenou postavičku? Třeba komiksovou ,kreslenou nebo loutku, ? Nebo naopak zatracovanou? Nebo vaše děti? A může to být postavička z časopisu nebo z televize, filmu . A nezáleží, zda posuzujete fyzický vzhled, nebo schopnosti a charakter. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já miluju Pata a Mata. Vedle nich si připadám strašně šikovný, skoro jako mistr hobby. I když ve skutečnosti jsem šikovnější jen ochlup, vždycky pohladí mou ješitnou dušičku 🙂

Další odpovědi
Reezo

Má oblíbená postava je například Saitama z One Punch man.

ten který je

Pamatuji si na takovou hororovou panenku.Myslím že se jmenovala Chucky.Dnes ji nahradila Gréta.

Mc Merkurion

.. jo, jo: Hurvínka …

Rokio

Moje oblíbená postava je Rock Lee, která se vyskytuje v anime Naruto, Naruto Shippuuden a Boruto a moje nejméně oblíbená postava je Cartman ze seriálu Městečko South Park.

Kajoch

Mám rád brouka Pytlíka a moc mě bavil i Alf:)

ivzez

Chobotničky z 2. patra.